שלום, אורח

תוצאות חיפוש

סינון: רק בנות   רק בנים   כולם
- מנוי בתשלום
- מנוי VIP בתשלום

Tair Tal25 מאיזור המרכז

אני תאיר טל בת 25 (: אוהבת ספונטניות , אוהבת לבשל, להנות מהחיים , לצחוק הרבה, אנרגיות חיוביות ואוהבת ללמוד דברים חדשים (:

Avi-722-32 מאיזור תל-אביב
עידו337 מאיזור המרכז
Ari3840 מאיזור השרון

בחור של פעם עם ערכים של פעם שמאמין שעדיין קיים תוכן ואפשר למצוא איכות גם במקומות הרדודים ביותר

efi456734 מאיזור ירושלים
Roy88832 מאיזור תל-אביב

גברי נאה מטופח, אוהב את החיים בילויים משותפים טיסות ריגושים פרפרים סקס מגוון, חובב שליטה קלה, תומך

אסף ב.ד52 מאיזור המרכז

הי. אני נשוי, בן 50, אקדמאי ואיכותי מאוד (עד כמה שהנחתום יכול להעיד על עיסתו).יועץ לחברות בתחום הנדל"ן. חדש בנושא הזה של היכרויות, מעולם לא היה לי קשר מסוג זה, בודק אם שייך להכיר מישהי אמיתית כאן באתר, אן שכולן רק במסווה של תמיכה, אבל למעשה הן מקצועניות. אני מחפש קשר יחיד, לטווח ארוך, לא מחפש סטוצים, גם לא מסוגל סתם ככה להכנס לסיטואציה אינטימית עם מישהי בלי כימיה וקשר טוב. אני מבין היטב שחלק ממערכת יחסים יש הדדיות והיא מתבטאית גם בעזרה כלכלית, וזה בסדר ולגיטימי. אני כמובן מוכן לעזור, לתמוך, לדאוג שיהיה לך טוב מכל הבחינות. ובמיוחד בצד הכלכלי. אבל ממש לא מתאים לי הודעות שאני מקבל כאן באתר עם מחיר למפגש או לשעה וכו. זה לא מכבד אף אחד מאיתנו. אומר מראש שלא מוכן לשלוח תמונות כאן באתר, רק לאחר שעוברים למדיה פרטית כמו טלפון. הן בשל הסטטוס החברתי (כי אני אדם מצליח ונחשב בחברה), והן בשל הסטטוס המשפחתי. ובכלל אני חושב שאנו לא בני 18 וכבר הבנו שמשיכה זה לא לפי תמונה, אלא בפגישה כשרואים את האדם, הדיבור שלו, החיוך שלו, הכימיה... אני מסורתי מאוד, השאלה אם יתאים לך קשר כזה, כי חשוב ל

Eliko2243 מאיזור המרכז

איש עסקים בתחום ההפקות והארועים

---shlomi---49 מאיזור ירושלים

בחור אמיד מאוד בעל חברה מוכרת

shulia59 מאיזור המרכז

בחורה שנונה , איכותית , מעניינת , לא תלותית , ביטחון עצמי . מבקשת בחור כריזמתי , יציב , אמין ומכבד .

Mr.Wonderful48 מאיזור תל-אביב

איש עסקים. מצליח. עסוק, אך באותה מידה יודע לפנות זמן לדברים אחרים, כי עבודה זה לא הכל. אינטיליגינט, חד, נראה מעולה ו...רגיש. מתחבר לאוכל טעים, ספורט ומוזיקה טובה, יודע להנות ממה שיש לעולם להציע, אבל גם יודע להעריך את הדברים הקטנים והפשוטים.

Oben37 מאיזור ירושלים

 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]