שלום, אורח


 
12/09/2022

כשמדברים על דייט ראשון, רוב הנשים היו אומרות שהן רוצות דייט שקט במסעדה או צפיה בסרט ביחד בקולנוע, משהו פשוט בשביל להכיר את הצד השני. אבל, לפעמים בחיים כדאי להתפנק ולהכיר דווקא גבר עשיר שיבלה איתך בצורה קצת אחרת. איך? באמצעות שוגר דדי שיסדר לך את החיים.

 

מראה מעל הכל

היופי בגברים עשירים הוא שהם יכולים ואף רוצים לבזבז את הכסף שלהם על פינוקים ומתנות למען קשרים חברתיים. כדי לתפוס את תשומת הלב של הגברים, עליך להקפיד על מספר דברים. ראשית, להקפיד על מראה מטופח ומתוקתק. חשוב לזכור כי במקרה הזה לא מדובר בדייט רגיל בקפה השכונתי, אלא בדייט מיוחד של הכרויות לעשירים. בחרי בגד או  שמלה מחמיאה לגוף שלך, אך לא צמודה יותר מידי, נעליים נוחות להסתובבות. כמובן שחשוב להדיף ריח טוב ולכן בושם הוא דבר חשוב מאין כמוהו בדייט ראשון, בשביל רושם ראשוני נכון.

 

איפה לבלות

הדבר השני שצריך לשים לב אליו הוא היכן תרצו לבלות בדייט הראשון, אשר בדרך כלל הוא מלחיץ מאוד. לשם כך, ובהיותו דייט מעט שונה מהדייטים האחרים שיצאתם אליהם במהלך החיים, תוכלו דווקא לבחור במקום מיוחד ולשדרג את הדייט. כך למשל, תוכלו לבחור מסעדת יוקרה שתמיד רציתם ללכת אליה, שיט ביכטה פרטית או אפילו טיסה בשמי הארץ. המטרה המרכזית בדייט היא להכיר את האדם שמולכם בצורה הטובה ביותר, ולשם כך צריך לראות למה האדם מסוגל, ואילו פינוקים ניתן לתת. והיופי בדייט עם גבר עשיר? השאלה על מי צריך לשלם על הארוחה אינה עולה על הפרק, הרי ידוע שהוא ישלם את כל החשבון, ואת תוכלי להתפנק על חשבונו עם יין טוב וארוחת שף. אם את בכל זאת רוצה להראות כוונה, תוכלי להגיש את היד לחשבון, אבל כמובן לתת לו לשלם בסופו של דבר. 

 

על מה לדבר

בניגוד לדייט רגיל, כשאת בדייט עם שוגר דדי, יש לך הרבה יותר על מה לדבר. זכרי כי גברים רבים מעוניינים לספר על עצמם, ולכן עליך להתעניין במה שהוא אומר. תוכלי לשאול אותו שאלות כמו מאיפה קיבלת את ההון שלך? מה אתה עושה בחיים? וכדומה. כך, תוכלי להכיר יותר טוב את הגבר שמולך. נושא הכסף יכול בהחלט להיות הנושא המרכזי של הדייט, הרי זהו מה שחיבר ביניכם מלכתחילה. 

 

דייט שני

אחד הדברים הטובים בדייט עם שוגר דדי, הוא שגם אם לא הייתה באמת כימיה בין שניכם, לא קרה שום דבר. בדרך כלל, פגישה עם שוגר דדי היא פגישה חד פעמית שבה אדם משלם ומביא מתנות בשביל קשרים חברתיים כאלה ואחרים. לפיכך, אם הדייט לא הצליח, תמיד תוכלי להיכנס לאתר בשביל הכרויות לעשירים ולהתחיל לחפש את הגבר הבא שלך. רק צריך למצוא את המקום הנכון! 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]