שלום, אורח


 
10/07/2022

הכינויים שוגר דדי ושוגר בייבי קיבלו בשנים האחרונות סמנטיקות שליליות- של גבר מבוגר בעל הון כספי גדול שמשתמש בכסף שלו על מנת לקבל טובות שונות מהאישה. הנשים לעומת זאת, מצוירות בתור נשים טיפשות ומחפשות כסף שיעשו הכל כדי שיפנקו אותם. אבל, המציאות מוכיחה אחרת, ואנחנו כאן להפריך מיתוסים של יחסים בין גברים עשירים לנשים יפות. 

 

עשיר וטוב לו

 

לרוב חושבים שגברים עשירים הם אנשים מבוגרים שקרובים לגיל פרישה, אבל נוכחו לדעת שדווקא יש לא מעט גברים עשירים בגילאים צעירים יותר- לרוב בגילאי 40. כיום גברים שמתמחים במקצועות מרוויחים כמו הייטק או הנדסת תוכנה, יכולים להגיע להון גדול כבר בגיל צעיר, אחרי שנים של עבודה קשה. גברים אלה כבר הגיעו לפסגת הקריירה שלהם ויש להם הון כספי גבוה מספיק בשביל לרצות לבזבז אותו על דברים יוקרתיים כמו טיולים לחו"ל, מסעדות יוקרה, וכן, גם על אישה צעירה שתלווה אותם. 

 

נשים לעניין

 

בואו נודה על האמת, כל אישה הייתה רוצה שהגבר שלה יפנק אותה במסעדות יוקרה, תכשיטים ובגדי יוקרה, שלא יתקמצן ויתן לה הכל. הרבה פעמים היום אנחנו שומעים על גברים מתקמצנים שמוכנים לשלם חצי חצי או מפילים את החשבון על האישה. דבר כזה לא יקרה, עם שוגר דדי, להפך, הוא ירצה לבזבז כמה שיותר כסף על האישה שלו. קשה יותר להגיד כיום שאישה רוצה גבר עשיר, כי אז היא תהפך למושא ללעג, אבל בפנים, כל אישה הייתה רוצה שהגבר שלה יהיה עשיר. 

 

לכן, נשים רבות מעדיפות למצוא שוגר דדי על פני גברים "רגילים". נשים כאלה הן נשים חזקות וחכמות שבחרו במודע לחיות חיים של שוגר בייבי. נשים אלה מחליטות לסכן את הקריירה שלהן על מנת למצוא מישהו שיהיה מוכן לספק להן כל מה שהן ירצו. זאת עוד, אלו נשים מטופחות, יפות, שמודעות לעצמן ומה הן מחפשות בחיים שלהן- הן רוצות גבר עם כסף ולא גבר מובטל. 

 

בכל מקום

 

ההנחה הרווחת היא שגברים עשירים בדרך כלל נמצאים בישובים מהעשירון העליון כמו סביון, קיסריה וכדומה, אך למרות זאת, ניתן למצוא אותם בכל מיני מקומות בארץ, פשוט צריך לחפש. נכון, את יכולה לעלות על האוטובוס הבא לקיסריה ולחפש את הגבר שלך בקאנטרי קלאב הקרוב לביתו, אבל למה להתרחק? אפשר תמיד להיכנס לאתר המיועד לכך בדיוק- הכרויות לעשירים. כיום באינטרנט יש לא מעט אתרים שההתמחות שלהם היא במציאת שוגר דדי ושוגר בייבי. במרחק לחיצה אחת, אפשר למצוא את כל עשירי הארץ שמחפשים זוגיות חדשה ואחרת עם נשים יפות. היופי הוא שאפילו לא צריך לצאת מהבית בכדי לעשות זאת. 

 

באתרים אלה, ובמיוחד בריצ'דייט, הנשים יודעות בדיוק מה המצב הכלכלי של הגברים שכתוב שחור על גבי לבן בפרופיל שלהם. יתרה מכך, ניתן לבחור גם את סוג הקשר הרצוי- יש נשים שמחפשות זוגיות רצינית שיכולה להוביל לחתונה, ויש נשים שמעוניינות בקשר מזדמן עם גבר עשיר שמחפש להינות. לכל אחת מהנשים באתר יש זכות לבחור את סוג הקשר, מה יקרה בו ועם מי הוא יתרחש. למעשה, לנשים יש כוח רב בידיים שהן אפילו לא מודעות אליו.

 

למרות הדעה שלילית ברובה בנוגע למערכות יחסים של גברים עשירים ונשים יפות, ניתן לראות שדווקא מדובר בנשים חכמות מאוד, שיודעות מה הן רוצות מחייהן, וגברים עשירים וצעירים שמחפשים ריגושים חדשים. 

 


 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]