שלום, אורח


 
17/05/2022

 

החלום של נשים רבות הוא שיהיה להם גבר עשיר ואמיד, שיכול לפנק אותן בכל דבר שירצו בין אם מדובר בבגדי מעצבים, מסעדות יוקרה וטיסות חלומיות לחו"ל. כל אלה אפשריים רק אם תדעי למצוא מישהו שוגר דדי אמיתי ומי סתם מתחזה.

 

מוכן לפנק

 

יחסים בין שוגר דדי לשוגר בייבי הם יחסים דו כיווניים- את נמצאת איתו ומארחת לו חברה, והוא מצידו מפנק אותך בכל מה שתרצי. אבל מה קורה כשגבר מנסה להתחמק או לא נותן לך את מה שציפית? במקרה הזה צריכה להידלק נורת אזהרה, שכן גבר עשיר באמת ישמח לפנק את בת הזוג שלו בכל שלב. כמובן שבשלב ההיכרות הראשוני אל תצפי שהוא יציע לך לטוס לחו"ל, אבל לכל הפחות את יכולה לבקש ממנו תמורה סמלית לזמן שאת מקדישה לו כמו כסף מזומן לשופינג. בנוסף לכך, חשוב לראות האם הגבר שלך מנסה להתחמק מפגישות איתך או מעוניין להיפגש במקומות לא שגרתיים. ברוב המקרים כנראה שמדובר בגבר נשוי מחפש מעט ריגושים מהצד. אם יש לך בעיה להיפגש עם גברים נשואים, נסי להימנע מכך. 

 

מקצוע יוקרתי

 

לפי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה המקצועות המרווחים ביותר בשנים האחרונות הם הנדסת תוכנה, מתכנתים ובכלל כל תחום ההייטק. לאור זאת, אם תמצאי כבר עשיר שעובד במקצועות האלה, תוכלי להרוויח בגדול. לרוב, לגברים עשירים יש לא מעט כסף שאותו הם מוכנים לבזבז בכל חודש, ואם כבר, עדיף שזה יהיה עליך, לא? עוד לפני שאתם נפגשים, שאלי אותו שאלות עליו ועל העבודה שלו, לראות שהוא באמת מי שהוא טוען. במקרים רבים, אנשים נוטים לשקר לגבי המקצוע שלהם, אבל אם תתענייני ותבדקי, תוכלי למצוא את שוגר דדי מתאים.

 

נמצא במקומות הנכונים

 

זהו לא סוד שהערים היוקריות ביותר בארץ מביאות גם את הגבר העשירים ביותר שיכולים להרשות לעצמם לגור שם. נסי לבדוק האם יש מרכז בילוי במקומות יוקרתיים כמו קיסריה, סביון או כפר שמריהו. במקומות האלה תוכלי למצוא גברים עשירים, שישמחו שאת תהיי השוגר בייבי שלהם. לא מתאים לך לנסוע רחוק? תמיד תוכלי לפתוח את המחשב ולהיכנס לאתר הכרויות לעשירים. באתר זה, תוכלי למצוא את כל הגברים העשירים בארץ. זהו אתר שעובר בכל יום סינון מדויק של המשתמשים, בכדי לשמר על הייחודיות והיוקרה שלו. 

בסופו של דבר, לאחר חיפוש קפדני במקומות הנכונים, תוכלי למצוא את הגבר שלך, שיפנק ויאפשר לך לקנות מה שרק תרצי- רק צריך להתחיל לחפש! 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]