שלום, אורח


 
25/04/2022

בשנים האחרונות נראה כי עולם הדייטים הופך רפטטיבי ולעיתים מתסכל. נכון, אפשר למצוא בני זוג חדשים באתרי הכרויות שונים, אבל בסופו של דבר מדובר בדייטים בינוניים שלא מאוד מועילים לחייך. מה אפשר לעשות? איפה אפשר להכיר גברים חדשים ומעניינים? אפשרות אחת היא להפוך לשוגר בייבי ולמצוא שוגר דדי חדש.

 

מה כולל שוגר דדי? בדרך כלל מדובר בגברים עשירים שרוצים, ויותר חשוב יכולים, לאפשר לך חיים מאושרים ומהנים שרק יכולת לחשוב עליהם- מתנות כמו בגדי מעצבים ונעליים, בילויים וטיסות למדינות אקזוטיות. מתנות שמעולם לא חשבת שאת יכולה להשיג יכולים להיות שלך במרחק לחיצה אחת בלבד.

 

אז לפני שאת צוללת לעולם השוגר דדי והופכת לשובר בייבי אמיתית, חשוב לבוא עם ציפיות מסוימות מהשוגר דדי שלך. עליך לחשוב, מה את מצפה למצוא בתוך אתרי הכרויות לעשירים. האם את מחפשת שהוא ישלם לך שכר דירה וחשבונות או שאת רוצה גם להתפנק מידי פעם בבית מלון חמישה כוכבים או במסעדה שווה? במקרה, הזה, דווקא אפשר לשלב בין השניים בשביל הנאה מובטחת. 

 

לצורך העניין, את יכולה להתחיל לצאת עם שוגר דדי רק בשביל הכסף שלו, ואכן לאחר מספר פגישות תוכלי לקבל הרבה כסף, אבל אז את יכולה להתחיל להרגיש מעמסה. זכרי כי את לא מעוניינת שבסופו של דבר להיות שוגר בייבי יהפוך לעבודה שניה. זאת ועוד, ככל הנראה לא תוכלי לממן את עצמך רק בהטבות הכלכליות של בן הזוג. לכן, אנו ממליצים להחליט מראש מה את רוצה להשיג מהקשר. כמובן שהקשר יכול להניב הטבות כלכליות, אבל אם אפשר להנות קצת, למה לא?

 

אוקיי, אז החלטת מה את רוצה מהקשר שלך. כעת תצטרכי לבחור היכן למצוא את הגבר המיועד. לעיתים קרובות תוכלי למצוא אותם באתרי הכרויות שונים. הסיבה העיקרית לכך היא כי לרוב מדובר בקשר דיסקרטי ולכן עדיף, לפחות בשלב הראשוני, לשמור על הקשר במרחב הוירטואלי. הצעד הראשון הוא, כמובן, לפתוח חשבון. בשלב זה, כתבי על עצמך כמה משפטים כדי לתאר את עצמך, לגרום לגברים באתר להתעניין. כמובן שלא כדאי לפרסם פרטים אישיים מידי, אך לכל הפחות פרטים על האישיות שלך ומה את מחפשת.

 

וזהו, פתחת כרטיס באתר, ועכשיו תוכלי להכיר גברים עשירים שמחפשים לפנק אותך. נסי לדבר עם גברים מעניינים ואל תחכי שהם יתחילו לדבר איתך, אחרי הכל, גם את מחפשת שוגר דדי. עכשיו תוכלי להתחיל להינות מהחיים שתמיד חלמת עלים, גם אם לא ידעת שזה מה שאת מחפשת. אין ספק שדייטים עם שוגר דדי מהנים מאוד, וגם אם לא יוצא מזה קשר ארוך, לפחות קיבלת תשלום לפגישה ונהנת מאוכל טוב. מה רע?

 


 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]