שלום, אורח


 
25/01/2022

יש כל מיני דרכים בהן ניתן לתפוס את המושג ״שוגר דדי״ אנחנו כאן כדי לתת לכם את נקודת המבט שלנו ואולי לפתוח את האופקים לכיוונים חדשים בכל הנוגע לכסף, זוגיות והחיפוש אחר ״שוגר דדי״ או בתכלס אחר בן זוג עשיר וחיים נוחים ומפנקים יותר. 

רשימת מכולת לזוגיות

כאשר מחפשים זוגיות יש לא מעט נשים שב״רשימת המכולת״ שלהן לזוגיות יחפשו אחר גבר יציב כלכלית, חרוץ, גבר אמיד, זה שישלם את החשבון בסוף הדייט, יפתח עבורך את דלת האוטו כשהוא אוסף אותך לדייט (או הנהג שלו ) ויזמין לך פרחים לעבודה כדי להפתיע ולשמח אותך, יש שיקראו לזה ג׳נטלמן, ויש כאלו שיתייחסו לכך כמובן מאליו. 

בהרבה פוסטים של נשים בפייסבוק על דייטים תוכלו למצוא סיפורים על גבר שלא שילם בסוף הדייט, הלך פתאום לשירותים כשהגיע החשבון או שביקש לשלם חצי חצי ונשים יגיבו כי זו סיבה טובה לפסול את הבחור ולא להיפגש לדייט נוסף. מדוע אם כן, לגיטימי לפסול גבר על ״קמצנות״ אך פחות לגיטימי להגדיר מראש שאת מעוניינת בגבר אמיד שישלם את החשבון בסוף הדייט, יפנק ויפתיע או אם נקרא לזה בשם אחר ״שוגר דדי״?

מרבית הנשים היום לא יגידו בפה מלא כי הן מחפשות אחר גבר עשיר אך במידה וימצאו כזה, לא יוותרו עליו בקלות. עם זאת בהחלט יצהירו כי גבר ״קמצן״ או חסכן..לא בא בחשבון. 

בואו נדבר תכל׳ס

אם נודה באמת, במידה וגבר יכתוב על עצמו ״מובטל״ או ״בין עבודות״ בתיאור בפרופיל באתר הכרויות יש סיכוי רב מאוד שנשים פשוט יפסלו את האפשרות להכיר אותו מלכתחילה. לכן, אם תשאלו אותנו, כאשר אישה מחפשת בגלוי גבר עשיר אנחנו לא מבינות למה עדיין יש שיפוטיות או מבטים מתנשאים, נשים שיודעות מה הן רוצות ולא מוכנות להתפשר, שהמצב הכלכלי חשוב להן כל אחת וסיבותיה (ובואו, יש הרבה סיבות לרצות לחיות במצב כלכלי טוב ואף טוב מאוד) . 

אתר הכרויות לעשירים הוא מקום שהו כל אישה יכולה להכיר גברים אמידים, עשירים ואפילו עשירים מאוד. היתרון הוא כי הנשים יודעות בדיוק מה המצב הכלכלי של הגברים והן יכולות להחליט עם מי לצאת ועם מי לא. יש נשים רבות שלא מחפשות כרגע זוגיות למטרות חתונה למשל, רוצות קשר קליל, קז׳ואל כזה ובא להן שיהיה גם כיף על הדרך. לעתים קשר כזה יהפוך לרציני יותר עם הזמן, אך גם לנשים מותר להגדיר מערכת יחסים כזמנית ובעלת תועלת לשני הצדדים. מצד שני נשים שכן מחפשות קשר רציני, למטרת חתונה יכולות גם הן למצוא אותו בריצ׳דייט. זה היופי, לכל אחת ואחד הזכות והיכולת לבחור את אורך החיים שלו ושלה ואם שמים את השיפוטיות בצד אפשר לחיות חיים נפלאים וטובים. 

לצאת עם ״שוגר דדי״ 

גברים אמידים ועשירים שנמצאים בריצ׳דייט יוצאים הרבה לפגישות עסקים בחו״ל, לנים במלונות שווים ומרווחים יפה כך שיש באפשרותם לפנק, להרעיף מתנות ואהבה על בנות הזוג שלהם. יש גברים שמעוניינים לצאת עם נשים שיהנו מהכסף שלהם לא פחות מהם, נשים שאוהבות אורח חיים עשיר ומפנק, מסעדות יוקרה, בגדי מעצבים, טיולים בעולם אך גם בסופו של דבר כולם מחפשים אהבה ואהבה היא הבסיס להכל. ללא מערכת יחסים בסיסית טובה, מפרגנת ואיכותית כל הכסף אינו משנה דבר, כמנהלי אתר ריצ׳דייט כבר נתקלנו במערכות יחסים נפלאות שנוצרו דרך האתר. הנוסחה היא פשוטה - כל גבר עשיר יודע שיש נשים שכנראה יצאו איתו רק בזכות ההכנסה שלו, בריצ׳דייט הוא לפחות יודע מראש שהנשים מודעות למצבו הכלכלי אך יכול להכיר ולהחליט עם מי לצאת בהתאם לחיבור ולכימיה.

 


 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]