שלום, אורח


 
19/12/2021

שוגר בייבי היא כבר לא מילה גסה, ונשים רבות כיום מחפשות גבר שיפנק אותן כפי שתמיד רצו. למזלנו, כיום ישנם אתרים המיועדים בדיוק לזה- אתר הכרויות לעשירים שמחפש להפגיש בין גבר עשיר ולבין אישה יפה. אך איך יודעים שאיתו את מדברת הוא שוגר דדי אמיתי? הנה הסימנים שכדאי לשים אליהם לב. 

 

פינוקים ומתנות

 

התכונה הטובה ביותר בשוגר דדי היא כנראה היכולת שלו להביא לך מה שאת רוצה ומתי שאת רוצה, ושוגר דדי אמיתי לא יחסוך בהפתעות. נסי לראות האם הוא מוכן לפנק אותך במסעדה יוקרתית בדייט הראשון או שלכל הפחות הוא מביא לך מתנה. נכון, לא כל אדם, לא משנה כמה הוא עשיר, ירצה להביא מתנה בדייט הראשון, אבל שוגר דדי שאיתו דיברת לפני, ירצה לפנק כדי להראות על הכוונות שלו. 

 

יהיה אמיתי

 

גברים שמעמידים פנים שהם עשירים בדרך כלל מחפשים קשר דיסקרטי עם נשים יפות. הסיבה לכך היא כי הם נשואים, בזוגיות או מתביישים בכך שהם מחפשים שוגר בייבי. לעומת זאת, אדם באמת עשיר, שרוצה לבזבז את הכסף שלו, לא יתבייש להצהיר בכך, ותראי שמדובר בגבר שבטוח בעצמו ובמה שהוא רוצה.למענך, אנחנו ממליצים לחפש גבר שלא נמצא בזוגיות כרגע ולא מחפש "קשר דיסקרטי" כדי שלא תצטרכי להתחבא ולהחביא את הרצונות שלך. מה גם שבמקרים כאלה, לגבר העשיר לא יהיה זמן להתפנות אלייך מפני שהוא יהיה עם המשפחה שלו. אבל, גבר גרוש ורווק יפנה את כל זמנו אלייך ויקדיש את חייו בשבילך.

 

עבודה בעיניים

 

גברים עשירים אמיתיים ישמחו מאוד לספר לך כיצד הם קיבלו את ההון שלהם ומה הפך אותם לעשירים. לעומת זאת, גבר מתחזים לעיתים קרובות לא ידעו מה להגיד. לכן, כדי לך לשאול מראש במה האדם שמולך עוסק ולהתעניין בחייו. אם הוא יספר לך לפרטי פרטים את סיפור חייו, בינגו! כנראה שמצאת שוגר דדי אמיתי. לאחר שתכירי קצת את הגבר שמולך, תוכלי למצוא תחומי עניין משותפים ולפתח מערכת יחסים אמיתית- הרי כסף זה לא הכל בחיים.

 

בסופו של דבר, בתור שוגר בייבי ישנה חשיבות רבה למציאת האדם המתאים בשבילך שיפנק אותך בלי סוף. חפשי סימנים מקדימים כמו כיצד הוא מציג את עצמו ומה הוא מחפש, וכך תוכלי להבין האם הוא עשיר באמת או סתם מתחזה. 

 


 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]