שלום, אורח


 
02/11/2021

בניגוד לאתרי היכרויות אחרים אתר היכרויות לעשירים ריצ'דייט מציע מועדון אקסקלוסיבי ומיוחד לגברים עשירים אשר מחפשים נשים יפות למערכת זוגית. באתר יש מגוון רחב של נשים מכל הגילאים, ובהחלט ניתן להרגיש מבוכה מעטה כאשר פונים למישהי באתר. אך אם תעקוב אחרי הטיפים שלנו, תוכל למצוא שוגר בייבי בלי בעיה.

 

ביטחון

 

אם נרשמת לאתר הכרויות לעשירים, כנראה שההון הפרטי שלך דיי גדול, דבר שמקנה גם ביטחון כלכלי, וביטחון בהיבטים נוספים בחייך. תזכור כי הנשים באתר מחפשות אותך, שוגר דדי עשיר שיביא להם את כל מה שהן רוצות. דיבור בביטחון מקנה תחושה של קרקע יציבה, חוסן נפשי ושלווה פנימית שהאישה רוצה להרגיש. כך, תוכל להוכיח שאתה באמת יכול לממן את האישה שלך, ואתה לא גבר מתחזה. עליך לעבוד קשה, גם עם עצמך, על מנת להקרין תחושת ביטחון פנימית וחיצונית- כזו שתמשוך נשים אליך ולא ממך. 

 

שמור על מסתוריות

 

כאשר אתה פותח כרטיס באתר המיועד בשביל הכרויות לעשירים, נסה לאזן בין שמירה על חשאיות ומסתוריות מסוימת, לבין לגלות על עצמך פרטים. כלומר, אל תספר את כל קורות חייך כבר בפרופיל האישי, שכן מידע כזה יכול להרתיע לא מעט נשים. מהצד השני, אל תשאיר פרופיל ריק, או תכתוב על מילה אחת. להפך, ככל שתכתוב יותר, כך האישה שקוראת את הפרופיל שלך תגלה עליך יותר דברים, ותראה כי יש לכם לא מעט במשותף. 

 

תראה כוונה

 

לאחר שהתחלת לדבר עם מישהי באתר, תראה לה שאתה באמת שוגר דדי ותראה כוונות. למשל, תציע לה פגישה ראשונה במסעדה מפוארת עם כוסית שמפניה מבעבעת או על היכאטה הפרטית שלך ותפליגו לעבר האופק, כשאתה עשיר, הכל אפשרי. בחר מקום שבאמת יפנק אותה כבר בתחילת הקשר, ובדרך זו תראה לה שאתה באמת אדם עשיר, וכדי שהיא תראה מה מצפה לה כבר בפעם הראשונה.


  

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]