שלום, אורח


 
17/10/2021

זה שמצאת את שוגר דדי משלך, לא אומר שאת בכיס שלו (או שהוא בכיס שלך). כדי לתחזק את היחסים ולשמר אותם, כדי להשאיר את הלהבה בוערת, את צריכה לפנק את השוגר דדי שלך. איך את עושה את זה? קבלי כמה דרכים שיפנקו אותו ויגרמו לו לפנק אותך בחזרה.

המגע שיפנק אותו

עם כל הכבוד לסקס, יש משהו עוד יותר בסיסי ויסודי שמשאיר את החושניות שלכם קרובה. בין סודות הקסם הזוגי החשובים ביותר נמצא המגע הקרוב. מגע גופני, של גוף אל גוף לא מתחיל במיטה דווקא. את יכולה ליזום עיסוי אירוטי מפתיע שמתחיל שהוא יושב בחדר העבודה או צופה בתוכנית אהובה. אפשר להתחיל עם ריקוד לצלילי מנגינה נעימה או להצטרף אליו למקלחת, עם מגע לוהט, מלהיב וחם. זהו המגע הנשי המרגש, האירוטי, שיפנק אותו ויגרום לו להרגיש אהוב ונחשק.

טעמים שיגרמו לו להרגיש כמו מלך

גבר אמיתי אוהב אוכל טוב. חשוב שתדעי מהם המאכלים שגורמים לו להרגיש בעננים ומפעם לפעם, תני לו בדיוק את מה שהוא רוצה. יכול להיות שאת אשפית במטבח ויכול להיות שלא. אפשר לבשל או להזמין ממסעדה, ולערוך בשבילו שולחן, עם עיצוב משגע, נרות ופרחים. סעודה עם מוזיקה נפלאה ברקע ואתם שניכם, נהנים מטעמים הכי הכי טובים. כל שוגר דאדי רוצה להרגיש מפעם לפעם כמו מלך, עם ארוחה רומנטית במיוחד בשבילו. ואם הוא אוהב חברה, מדי פעם אפשר לצרף זוג או כמה חברים טובים, למשתה כיד המלך.

המילים שילטפו לו את האגו

להגיד לו שאת אוהבת אותו ולגרום לזה להישמע תמיד נכון, אין ספק שזה סוג של פינוק. אבל לא רק מילות אהבה יגרמו לו להרגיש אהוב, מפונק ורצוי. זכרי מפעם לפעם לתת לו מחמאות שילטפו לו את האגו בדיוק במקומות הנכונים. את יכולה לומר לו עד כמה שהוא גבר. את יכולה להחמיא לו על האופן שבו הוא יודע להתלבש. את יכולה להחמיא לו על האופן שבו הוא יודע לדבר אליך או מול קהל או לנהל כמו כריש את החברה שהוא בנה בעשר אצבעות. כשאת מכירה אותו, את לומדת לדעת מה הוא אוהב לשמוע ואיך הוא אוהב שידברו אליו. אף אגו לא חזק מכדי לשמוע מפעם לפעם עוד כמה מילים טובות.

מתנות קטנות שירגשו אותו

לפנק אותו זה לא רק לדבר אליו ברכות, זה לא רק סקס אלוהי, אוכל טוב ומגע מרטיט. לפנק אותו זה גם להראות לו, פעם אחר פעם, שאת שלו, שאת חושבת עליו. חשבון הבנק שלך לא אמור להתחרות בשלו, זה חלק מעובדות החיים, אבל כמו שהוא מבזבז עלייך, את צריכה להראות לו שגם את מוכנה להשקיע בו. זו לא צריכה להיות השקעה כספית גדולה, לפעמים אפילו להפך. כל מה שצריך זה להראות לו שאת חושבת עליו, שאת רוצה לרגש אותו עם מתנות קטנות שעושות לו טוב על הלב. תמונה מיוחדת, מחזיק מפתחות מעניין לאוסף, ספר שיגרום לו עניין או אפטרשייב, עניבה.

הממי אותו בלבוש סקסי

אחרון חביב, פנקי אותו גם בחדר המיטות. הראי לו שהוא שלך והראי לו מה את שווה. בחרי לבוש סקסי ותוכלו לגוון עם תלבושות של משחקי תפקידים סקסיים, אם זה עושה לכם את זה. כשאת מהממת אותו בלבוש סקסי ולוהט, את גורמת לו לחשוב עלייך, לא רק בלילה ובין השמיכות אלא גם כשהוא נמצא בפגישת עסקים ואת שולחת לו הודעה שגורמת לו להשתוקק אלייך ומיד.


  

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]