שלום, אורח


 
16/07/2020

סוף סוף את יוצאת לדייט עם השוגר דדי החדש שלך מריצ'דייט, אחרי שהתכתבתם, דיברתם בטלפון ועשיתם שיחת וידאו בתוסף החדש שלנו לאפליקציה. מזל טוב! ברור לנו שאת רוצה להראות במיטבך כדי להרשים אותו. את אומרת לעצמך: אני רוצה להראות סקסית אבל לא זנותית. אופנתית אך לא מתאמצת. בוגרת ובשלה, אך לא רצינית מידי. אוף, מה ללבוש? במאמר הזה הלכנו על גישה קצת שונה- אנו ממליצים לך להתאים את הלבוש לסוג המפגש ולסוג הגבר איתו תצאי. כמובן, שזו בהנחה שאת מרגישה בנוח עם הלבוש הזה ולא הופכת להיות מה שאת לא בשביל הדייט שלך. אנחנו חושבים שזה המתכון להבין אם השוגר דדי באמת מתאים לך- אם תביני כי הלבוש המתאים לשוגר דדי הפוטנציאלי שלך מתאים הכי הרבה גם לך, אולי יש כאן סימן להתאמה ביניכם! מוכנות?

 

הלוק הקלאסי- לאיש העסקים

השוגר דדי שלך הוא איש רציני- את זה כבר מבינה לפי תמונת הפרופיל שלו, בה הוא נראה בחולצה לבנה או חליפה, לפי העיסוק שלו, לפי הכינוי הסולידי שלו באתר. הוא לא מדבר הרבה. הוא רק ביזנס, וזה מה שאת אוהבת בו- את רוצה מישהו שירים אותך למעלה, ולכן הלבוש שלך צריך להיות מכובד בהתאם. אנחנו תמיד בעד שמלה קטנה ושחורה- קלאסיקה שהוא בטוח יאהב ותשתלב היטב עם הבגדים שלו. אם את לא רוצה להיות משעממת, תבחרי בשמלה עם "טוויסט" ותוספי לשמלה עקבים צבעוניים! (עקבים זה מאסט תמיד). 

 

הלוק הקז'ואלי- לזה שלא לוקח את עצמו ברצינות 

כל התמונות שלו הן מתאילנד או קולומביה? יש לו רישיון ליאכטה? את עדיין לא מבינה במה הוא עוסק? יש לך שוגר דדי כיפי, בליין שלא לוקח את עצמו ברצינות יותר מידי. כיף לך- את יודעת שתעשי חיים איתו. בגלל זה התחברתם כל כך טוב! אנו ממליצים לך לשמור על הופעה קלילה וקז'ואלית בצבעים שיזכירו לו אי טרופי- אדום, כחול, ורוד, והדפסים. את יכולה ללבוש אוברול כיפי ופרחוני (עם חגורה שמדגישה את המותניים) ולהשאיר את השיער קצת מבולגן וגלי. אם הסגנון שלך ממש זרוק אפילו היינו אומרים לך לבחור מסעדת חוף לדייט המשותף שלכם ולהגיע עם מכנסיים קצרים וחולצה יפה. הוא כבר ידלק על נערת החוף היפה שלו! 

 

הלוק הסקסי- לשוגר דדי החושני

מפלרטט בלי סוף? מעיד על עצמו שהוא מחפש אינטימיות? זכית בשוגר דדי החושני. אנו ממליצים לך ללכת על פלטת צבעים שנעה בין השחור לשחור מאוד (ואולי גם קצת אדום), או לחילופין ורוד, תכלת ולבן. את לא רוצה להגיע לבושה כמו שפנפנת פלייבוי ולכן שם המשחק כאן הוא טקסטורה: עור, תחרה, סאטן, רשת…

והשילובים של כולם. זה פיתוי על רמה שהוא יעריך. ממליצים על שיער חלק ואיילנר שחור חתולי שיבוא בול בפוני. 

 

לסיכום...

אנו מקווים שתיישמי את העצות שנתנו לך כאן- המגיעות משנים של ניסיון. לא משנה מה הסגנון שלך ושל שוגר דדי, העיקר שתרגישי בנוח עם עצמך ותדעי להתנהג בצורה מודעת, קלאסית ונשית. הבגדים מדברים דרכנו אבל גם ההתנהגות שלנו ומה אנחנו בוחרים לשתף. ואם קבעתם להיפגש פעם נוספת- שאלי אותו מה הוא חשב על הההופעה שלך הערב! איך את נראית? מיליון דולר! 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]