שלום, אורח


 
08/12/2019

גבר שאוהב לקנות מתנה לחברה שלו, הוא זן נדיר. אפילו אותם גברים שיש להם חברה כבר זמן רב, והם העניקו לה המון מתנות ׳לא משהו׳, עדיין מרגישים את החרדה ההולכת ומתעצמת בחזה, כשמגיע הזמן להעניק לה מתנה. החרדה הזו מתעצמת פי אלף, כשאתה במערכת יחסים חדשה, מכיוון שאתה ממש לא רוצה לפשל וחלילה להפסיד אותה.

 

אבל העיקר המחשבה, נכון? אין ספק! אבל לא, אם תסתפק במתנה זולה שאין לה שום קשר אליה. מתנה כזו תעשה רושם שאתה ממש בן אדם לא מתחשב. מצד שני, אם תוציא על המתנה את כל המשכורת שלך כדי להרשים אותה, אתה עלול להיראות כמו קנאי חסר אחריות כלכלית. נכון, אף אחד לא חושב שאתה צריך לצאת לשופינג של טבעות אירוסין, לכרוע ברך ולהושיט לה טבעת אירוסין. אפשר להירגע. אתה והיא לא לשם. לפחות בינתיים.

 

אבל יש המון מוקשים שכדאי להימנע מהם בעת קניית מתנה לחברה חדשה.

 

החדשות הטובות? התהליך הזה יכול להפוך למשהו נורא כיפי, לא מכביד על הארנק, ולא קשור לעלויות. פשוט לבחור משהו שמתקשר לאישיות, לאמונות, לתשוקות שלה או לזוגיות שלכם. כך תוכל להראות לה שאתה מקשיב לה ואכפת לך ממנה. וזה כל מה שחשוב מלכתחילה, כשקונים למישהי מתנה.

 

מתנות משמעותיות לציון רגעים משמעותיים

 

מתנות משמעותיות יכולות לשקף רגעים משמעותיים במערכת היחסים שלכם. חשוב על הדברים שעשיתם יחד כשהניצוצות החלו להתעופף, ותן לה משהו שיחזיר אתכם לרגע המופלא הזה.

 

  • לדוגמה, תוכל לקנות לה תקליטורי DVD של הסרטים הראשונים שראיתם ביחד. לחילופין, אתם יכולים לראות את הסרט בטאבלט ולהפוך את הצפייה בסרט לחלק מדייט רומנטי במקום מיוחד.
  • חבילת קפה גורמה יוקרתי יכולה להספיק כדי להזכיר לשניכם את בית הקפה בו נפגשתם לראשונה. תוכל לקלות את הקפה בעצמך, להגיש לה ולהסביר שזה מזכיר לך את הדייט הראשון בו ביליתם יחדיו בבית הקפה. הלב שלה יימס, ואתה תהיה מאושר.
  • אתה יכול לספר לה על רגע משמעותי שהיה לה ביחס אליה. אולי הקשבת למוזיקה כשהבנת שאתה מספיק אוהב אותה כדי להפוך אותה לבלעדית. אם כך, תוכל להביא לה תקליטור ממשי, פיזי, שהיא תוכל להחזיק ביד, לא הקלטה בסלולרי. כן, עדיין אפשר למצוא תקליטורים בחנויות.

 

מתנות משמעותיות המציינות רגעים משמעותיים יאפשרו לה לחיות מחדש את הרגעים הללו בכול פעם שיבוא לה. אלה סוגי המתנות שיהפכו אותך לאגדה בעיניה.

 

מתנות לאירועים עתידיים

 

יש איזה עידון עדין שעליו יש לשמור כשמדובר במערכת יחסים חדשה – איזון בין הידיעה שיש לכם עתיד לבין תכנון קפדני של אותו עתיד. אתה אולי לגמרי משוגע על החברה החדשה שלך, אבל אם תתחיל לדבר על העתיד מהר מדי, אתה עלול אולי להפחיד אותה.

 

יחד עם זאת, אם תימנע מלדון איתה על דברים שהם מעבר לסוף השבוע הבא, היא תרגיש שאתה לא רואה שום פוטנציאל ליחסים שביניכם, לטווח הרחוק. אי אפשר לדעת בדיוק מהו אותו קו איזון, אבל תדע זאת כאשר – אופס – תעבור אותו.

 

המתנה הטובה ביותר לחברה החדשה, זאת שלא תחצה את אותו קו דמיוני, יכולה ללכת לאורכו של הקו. למשל, קנה כרטיסים לאירוע (קונצרט רוק, פסטיבל יין, פסטיבל מקומי מיוחד וכו׳), שאתה יודע שהיא תאהב. אירוע שלא מתקיים רחוק מדי, אבל מספק לה משהו שהיא תשמח לצפות לו.

 

מתנות לאירועים עתידיים אומרות שאתה מתכנן דברים שהיא ממש חלק מהם. ובינתיים, בהווה, אתה יכול לחבר אותה לדברים שיכולים להוביל לשם. לדוגמה, זוג כוסות יין, מדריך טעימות או בקבוק יין אדום משובח.

 

מתנת אני חושב עלייך

 

כמו בכול מערכת יחסים חדשה, בטח תמצא את עצמך חושב עליה יותר ויותר. כמה מהדברים המוזרים ביותר יגרמו לך לחייך ולזכור משהו שהיא אמרה, או האופן שבו העיניים שלה מצטמצמות כשהיא מחייכת. היא לא יודעת את זה, אבל היא תאהב שתרמוז לה על כך.

 

שוב, דברים קטנים הם הכי משמעותיים. התחל לאסוף את הדברים הקטנים שגורמים לך לחשוב עליה, הכנס אותם לתוך סל או קופסה למזכרת, והנה יצרת מתנה יחידה במינה שהיא תוקיר מאוד.

 

העניין עם מתנות ׳אני חושב עלייך׳, זה שאתה צריך להיות להבטיח שתסביר לה למה המתנה גורמת לך לחשוב עליה, והיא תאהב את זה. אחרת... זה עשוי להיות מוזר. 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]