שלום, אורח


 
30/04/2018

בחיפוש אחר השוגר דדי המושלם נשים נתקלות בטיפוסים שונים של אנשים. למרות שיש נשים שמחפשות גבר עשיר כי הן חולמות לחיות את החיים הטובים, לא כל גבר עשיר מתאים לניהול קשר זוגי. כל אחת צריכה לחפש את האחד שיענה על כמה שיותר קריטריונים שחשובים לה. כמו גברים אחרים באתרי הכרויות, גם באתר הכרויות לעשירים ניתן למצוא סוגים שונים של אנשים, עם מאפיינים שונים וכל אישה צריכה לשאוף להכיר את הגבר המתאים לה ביותר.

למרות שבאתר הכרויות לעשירים לכאורה יש מכנה משותף מרכזי של מה הגולשים מחפשים, עדין לכל אישה וגבר יש את הדגשים שחשובים להם, את אופי הקשר שהם רוצים לנהל, את תדירות הקשר ועוד.

לכן החלטנו להכין רשימה כללית של הטיפוסים הנפוצים והמאפיינים שלהם ולהחליט לאיזה סגנון היא הכי מתחברת.

 

חמישה טיפוסים של שוגר דדי

 

-הנשוי- לא מעט שוגר דדיז הם גברים נשואים. יש נשים שזהו קו אדום מבחינתן, אך לא עבור כולן.

חשוב לזכור שקשר עם שוגר דדי הוא לא כמו להיות מאהבת. הגבר הנשוי שמחפש הכרויות מסוג זה בדרך כלל לא מחפש מישהי שתחליף את אשתו. הוא כנראה נמצא בנישואים אומללים ולא רוצה או לא יכול לפרק אותם מכל מיני סיבות. לא בהכרח הוא יחפש רק מפגשים מיניים, יכול להיות שהוא מחפש מפלט עם חברה שתנעים את זמנו תהיה עבורו השלמה לדברים שאבדו לו בנישואיו. כמובן שאין המלצה לד משמעית לצאת עם גבר נשוי, אך אם זה ידוע מראש ומקובל על שני הצדדים- אין סיבה לחשוש מזה.

 

-האנונימי- יש נשים שנרתעות מפרופילים של גברים ללא תמונה וכאלו שלא מנדבים יותר מדי מידע אישי. חשוב לדעת שזה לא בהכרח מצביע על בעיה. הרבה שוגר דדיז הם גברים מוכרים ומצליחים, שחלקם גם נשואים, שחשיפה באתר הכרויות יכולה להביא להם נזק והם חוששים שיזהו אותם אנשים שהם מכירים. כמובן שחשוב לדעת איך האדם נראה כדי לדעת אם רוצים להעמיק את ההכרות, אך ניתן לעשות זאת באופן אישי ולא בהכרח בתמונה שגלויה לכולן. אם הבחור מסרב בכל תוקף להעביר תמונה גם אחרי תחילת ההכרות, גם באופן פרטי, זו בהחלט יכולה להיות נורת אזהרה שאולי זה אדם שכדאי להתרחק ממנו.

 

-המבוגר- כאשר אישה מחפשת שוגר דדי היא צריכה לזכור שלא מדובר בהכרות רגילה. לכן פער גילאים גדול לא בהכרח צריך להרתיע אותה. הרבה גברים עשירים ומצליחים נמצאים בשלב מתקדם בחייהם ולכן גם יותר מבוגרים. לרוב אלו גברים מרשימים, עם נסיון חיים רב והצלחה רבה מאחוריהם. במקרים רבים הם גם טיפוסים יותר כיפיים כיוון שהם נמצאים בשלב רגוע ויציב יותר בחייהם.

 

-איש העסקים- חלק גדול מהגברים באתר הכרויות לעשירים הם אנשי עסקים עסוקים, שבמסגרת עבודתם מסתובבים הרבה בעולם. רבים מהם מחפשים קשר לא מחייב כיוון שאינם פנויים לכך ולא נמצאים במצב מתאים להתחייבות כובלת. אין צורך להירתע מגברים כאלו. כמובן שאם מה שהאישה מחפשת זה קשר רציני שיוביל לחתונה אז גברים אלו פחות מתאימים, אבל ברוב המקרים, שוגר בייבי יכולה ליהנות מהיתרונות שקשר קליל כזה יכול להציע.

 

-החנון- הרבה גברים עשירים ומצליחים רחוקים מתדמית הגבר המסוקס והשרמנטי שנשים רבות חולמות עליו. הרבה גברים ביישנים, מלומדים ומשכילים, הם אלה שהצליחו בגדול מבחינה כלכלית. לפעמים כדאי לשקול לוותר על הפנטזיה של הדון-ז'ואן ולתת הזדמנות לגבר כזה, שכנראה לא יצא עם נשים רבות בחייו וישמח ויתרגש להעניק יחס נעים, מכבד ומפנק לשוגר בייבי שלו. הם דווקא אלו שבדרך כלל יודעים היטב כיצד להתנהג עם האישה שאיתם.

 


 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]