שלום, אורח


 
18/10/2016

מרבית הדייטים היום הם מול שולחן, בין אם מדובר בשולחן יוקרתי במסעדה המגישה מזון גורמה או בשולחן בפאב שכונתי. מגוון קולות וצלילים, מוזיקה והרבה זוגות אחרים היושבים ומתפתלים לידינו בשולחנות אחרים, ומנסים להרשים את זה או זו שמולם, ולהוכיח להם שאנו בני הזוג האידיאליים לחיים, או לפחות ללילה הקרוב. אמנם לעיתים מדובר בשולחן של בית קפה שכונתי, שקט יותר, אך עדיין יימצאו סביבנו אחרים שמעולם לא הוזמנו לדייט איתנו – ובכל זאת הם ברדיוס של מטרים ספורים מאתנו.

 

בני המזל שבינינו יוצאים לדייט יוקרתי יותר. אם אנו מסתכלים על צילומי הפפראצי מהדייטים של הידוענים האמריקנים, במרבית המקרים נראה אווירה אחרת. חוף ים כחלחל וחולות לבנים באי כלשהו בקאריביים, או בכלל דייט בלימוזינה. כשיוצאים עם גבר עשיר קיימות אפשרויות אחרות, כמו למשל דייט על יאכטת יוקרה שמשאיר את העלמה פעורת פה ומוקסמת מהרגע בו היא עולה על היאכטה ועד רגע החזרה לחוף.

 

השילוב המושלם בין יופי, שמיים ומים

 

דייט על יאכטה נותן תחושה עילאית. עולם שרואים בדרך כלל רק בסרטים הוליוודיים או בסדרות ריאליטי על הנשים העשירות בעולם. כוסית שמפניה מבעבעת שאוחז ג'נטלמן בחליפה יוקרתית עם שעון מנצנץ, ואת עם שמלת מעצבים ועם מחרוזת יהלומים עדינה, מחייכת. הבריזה הנעימה של הים, הקולות של הגלים והשחפים מעל, השמים הכחולים מעוטרים בענן או שניים… יש יותר רומנטי מזה?

 

כאשר אתם נפגשים על יאכטה יוקרתית, נדמה שהזמן עוצר. יש זמן להחזיק ידיים ולהתבונן בחוף המתרחק ברגעים של שתיקה, לדבר על כל הדברים שלא הייתם יכולים להקיף בשיחה על יד שולחן לצד עשרה זוגות אחרים (כן, השולחן ההוא, של הדייטים הרגילים), להתבונן בשקיעה המדהימה ולתת לקרני השמש להשתקף בסכו"ם היוקרתי של ארוחה קלילה המוגשת על היאכטה. פינוק מושלם שיכול לפתוח צוהר לעתיד נפלא יחד.

 

אז איך נראה דייט מושלם על יאכטה?

 

שאלנו זוג שיצא לדייט כזה על החוויה. גלית, שהוזמנה לדייט על ידי אבי, סיפרה שהיה ערב שניתן להגדירו כמושלם – לא פחות. אבי, עורך דין במקצועו, לא רצה לקח את גלית לעוד מסעדה. אחרי רצף של דייטים רגילים הוא רצה להראות לאישה היפהפייה בה התאהב ממבט ראשון עוד כשראה את תמונתה באתר ההיכרויות, עד כמה היא מיוחדת עבורו. הוא הזמין אותה למסעדה במרינה בהרצליה, אך במקום לפסוע למסעדה על המרינה, הוביל אותה יד ביד לתוך היאכטה.

 

בהתחלה היא לא הפסיקה לחייך. היא חשבה שהביקור ביאכטה היה למספר דקות בלבד, אך כשמנוע היאכטה החל לפעול והם החלו להפליג אל הים הכחול – לא הייתה מאושרת ממנה. הוא הגיש ארוחה שהכין מראש, שילוב של מאכלי ים, פירות ויין יוקרתי והתיישב מולה. גלית אמרה שאלה היו ארבע השעות המאושרות ביותר שהיא זוכרת. אחרי הדייט הזה היא ידעה שהוא האחד בשבילה, וכמה חודשים לאחר מכן, כשהפתיע אותה עם הטבעת, לא יכלה לסרב.


  

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]