שלום, אורח


 
05/06/2016

 

בעולם ההכרויות נהוג ומקובל לצאת לדייטים בבתי קפה, מסעדות או ברים, אך בעולם ההכרויות של העשירון העליון בילוי שכזה הוא אולי אופציה חביבה אך לא מספקת. אם אתה שוגר דדי שמתכונן לדייט עם השוגר בייבי שלך, התפקיד שלך הוא להרשים אותה. אחרי הכל- נשים שיוצאות לדייט עם שוגר דדי מצפות לדייט בססטוס של העשירון העליון ולא פחות מזה. מכאן שעומדת בפנייך משימה לא פשוטה - למצוא רעיונות מקוריים לדייט רומנטי שיהיה מלהיב ומרשים אשר יסחוף את השוגר בייבי שלך.

למקרה שלא הספקת לתכנן או שאזלו לך הרעיונות - הנה כמה רעיונות טובים לדייטים של העשירון העליון שבטוח ירשימו את השוגר בייבי שלך.

 

בילוי בפארק שעשועים

 

אם אתה טיפוס הרפתקן אז פארק שעשועים יכול להיות אופציה מיוחדת ושוברת שגרה. דייט בפארק שעשועים יהיה בילוי משעשע ומהנה עבורך ועבור השוגר בייבי שלך, אשר יאפשר לשניכם להינות כמו ילדים קטנים ולך לחשוף את הצד השטותי וההרפתקני יותר שלך, מה שלרוב לא בא לידי ביטוי בפגישה על כוס קפה. אם אתה שוגר דדי לארג' במיוחד ויש לך את האפשרות, אתה יכול להשכיר את הפארק כולו לבילוי שלכם, כך שכל המקום יעמוד לרשותכם. אפשרות נוספת היא לקפוץ לאחד מפארקי השעשועים הגדולים של אירופה דוגמת יורודיסני, ולשלב זאת עם סופשבוע רומנטי באחת מערי אירופה.

 

סיור ביקב בוטיק

 

אם אתה באמת רוצה להרשים את השוגר בייבי שלך, אין כמו ביקור ביקב בוטיק (בארץ או בעולם) כדי ליצור את הרושם שאתה איש העולם הגדול. בעולם של הכרויות לעשירים ביקור ביקב נחשב לבילוי רומנטי במיוחד שלא נס ליחו: היקב, הכרמים, השקיעה והיין עושים את שלהם. מספר יקבי הבוטיק בארץ הולך וגדל מדי שנה ורבים מהם מציעים אפשרות למטיילים לבוא לבקר ולשלב בטיול שלהם סיור ביקב, טעימות מהיין המוכן במקום ואף לשלב ארוחה רומנטית. אתה, כשוגר דדי, יכול להרשים את בת הזוג שלך בכך שתשכור לשניכם את כל המקום ותפגין את ידיעותייך בסוגי יין שונים מכל העולם. לחלופין - קח אותה ליקב אהוב בצרפת או איטליה לבילוי מושלם.

 

שיעורים פרטיים

 

שיעורים פרטיים הם דרך נפלאה לצבור חוויות משותפות, להכיר טוב יותר זה את זו וליצור אינטימיות. כיום ישנם הרבה מאוד סוגים של קורסים ושיעורים שניתן לקחת באופן פרטי כמו למשל- קורס בישול או אפייה, סדנת שוקולד, טעימות יין ואפילו שיעורי ריקוד או אימון ספורט זוגי. כך תוכל אתה, שוגר דדי, להרשים ולהפתיע את בת זוגך בצעדי ריקוד מרשימים או ביכולות בישול לא מבוטלות, או שיחד תוכלו ללמוד דבר חדש אחד או שניים וליצור זיכרון משותף מהערב הרומנטי.

 

רעיונות נוספים לדייטים מיוחדים לעשירון העליון: רכיבה על סוסים, שיט ביאכטה בצירוף ארוחת ערב של שף פרטי, הופעה של זמר/ת או להקה אהובים, סיור פרטי במוזיאון או בספארי, צלילה או שנורקלינג בליווי מדריך ואפילו צניחה חופשית יכולה להיות אופציה מלהיבה במיוחד לדייט. 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]