שלום, אורח


 
15/03/2016

 

לכל שוגר דדי יש את הטעם שלו בנשים. כל שוגר דדי יאמר לכם בלי כל בעיה מה הוא אוהב באישה ומה הוא מחפש בשוגר בייבי. אך מה לגבי הצד השני? מה יש לשוגר בייביז להגיד על ההעדפות שלהן בגברים עשירים? מן הסתם, לכל שוגר בייבי יש את ההעדפות שלה, אך ישנם גם כמה נושאים שעבור רוב הנשים, בין הן מחפשות בעל עשיר באתר הכרויות לעשירון העליון, או בין אם הן פשוט מחפשות בעל, שייחשבו כ"שוברי עסקה" (Deal Breakers) - דברים שעליהן שוגר בייביז פשוט לא מוכנות להתפשר, נקודות שבהן הן פשוט יקומו ויעזבו, ובצדק. הנה כמה דוגמאות לכמה שוברי עסקה שכאלו:

 

סיבות לחתוך את הקשר עם שוגר דדי

 

הוא לא באמת עשיר - זה יכול לקרות באתר הכרויות לעשירון העליון כמו גם בכל אתר הכרויות אחר - נשים שיוצאות לדייט עם מישהו שמציג את עצמו כמשהו אחד (רווק/עשיר/מצליח וכד') ומגלות שבמציאות הוא משהו אחר לגמרי. כך גם במקרים שבהן שוגר בייבי יוצאת לדייט עם גבר שמציג את עצמו כעשיר אך מגלה בפועל שהוא מתחזה, שהוא מרושש, או במקרה הטוב - סתם ממוצע, זהו שובר עסקה מיידי. אל תשקרו לשוגר בייביז ואל תבזבזו להן את הזמן.

 

הוא לא מבין מה זה לא - הוא מזמין לך משקה נוסף בלי שתרצי. מתקשה לקבל את העובדה שלא תוכלי להופיע לפגישה שקבעתם. וגם (ובמיוחד) במצבים אינטימיים הוא לא מבין מה זה לא. אם אנחנו מרגישות שלא מקשיבים לנו, שמתעלמים מהרצונות שלנו ומתייחסים אלינו בחוסר כבוד - זה אף פעם לא בסדר וזה תמיד שובר עסקה. שוגר דדי שלא מבין מה זה לא זה תמרור אזהרה בולט בכל מערכת יחסים, וזה סימן שצריך לקום וללכת.

 

הוא לא ג'נטלמן - בין אם אתה גבר עשיר או עני - נימוסים זה לא משהו שעולה כסף. נימוס ודרך ארץ הם תכונות שנשים מאוד מעריכות כיוון שזה מעיד רבות על האופי של האדם שהן נמצאות במחיצתו. למעשה, הרבה שוגר בייביז יעדיפו לחפש שוגר דדי מבוגר מהן שיודע כיצד להתנהג כג'נטלמן, על פני גברברים בני גילן שלא יודעים לפתוח דלת במסעדה או להתנהג בהגינות.

 

הוא שותה יותר מדי - אין דבר פחות מושך מאשר גבר שתוי שלא יודע מתי להפסיק. חלק מהעניין של לנהל מערכת יחסים עם שוגר דדי הוא העובדה שמדובר במערכת יחסים יציבה, סולידית, נטולת דרמות מיותרות. לאף אחת אין זמן וכוח לטפל בשוגר דדי שלא יודע מה הגבולות שלו ואף שוגר בייבי לא תהיה מוכנה לטפל בגבר שתוי או לסדר את הבלאגן שמותיר אחריו שוגר דדי ששתה יותר מדי.

 

הוא נשוי - ישנן שוגר בייביז שלא איכפת להן להתראות עם שוגר דדי נשוי. לאחרות, גבר נשוי זה קו אדום שלא יחצו לעולם. אך גם אלו וגם אלו יסכימו ששובר העסקה במקרה זה הוא לצאת עם גבר שמשקר בנוגע לסטטוס שלו, ולא חושף מלכתחילה שהוא נשוי. אף אחד לא אוהב שמשקרים לו ואין שוגר בייבי שלא תרצה לדעת למה היא נכנסת, אז בבקשה - היו גלויים מההתחלה ואל תסתירו את העובדה שיש לכם אישה. 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]