שלום, אורח


 
31/01/2016

כפי שרובכן ודאי יודעות כבר, למצוא גבר עשיר, או מה שנקרא - שוגר דדי, זו משימה לא פשוטה. למצוא גבר עשיר באתר הכרויות לעשירון העליון זו משימה שלוקחת זמן ודורשת הרבה מאוד השקעה, לפעמים הרבה יותר מאשר למצוא בן זוג "רגיל" באתרי ההכרויות האחרים.

אחד הקשיים המרכזיים העומדים בפני נשים המחפשות שוגר דדי הוא כיצד לפתוח בשיחה (וגם להמשיך אותה) עם המועמד הפוטנציאלי. להלן כמה נקודות שיעזרו לכן בצעדים הראשונים שלכן בשיחה עם השוגר דדי שמצא חן בעיניכן באתר, מה מומלץ לעשות כדי להעלות את סיכויי ההצלחה שלכן וממה רצוי להימנע.

 

 

להתנהג כאילו מגיע לך - לפעמים זה נראה כאילו חלק מהנשים שמגיעות לאתר כמו ריצ'דייט יש כבר סימנים של דולרים בעיניים, וזה עוד לפני שהן פצחו בשיחה אחת עם מי מהגברים באתר. נשים אלו חושבות כנראה שאם הן יצהירו על ההתחלה שהן מחפשות מישהו שיממן להן מסע קניות מטורף בכיכר המדינה או שהן רוצות שוגר דדי שייתן להן הכנסה חודשים קבועה של כך וכך שקלים - הן באמת יקבלו את מה שהן רוצות. אז זהו, שלא. שוגר דדיז אוהבים לעזור, זה נכון, אבל הן ירצו לעזור רק לנשים שהם מכבדים. אז אם התחלת לשוחח עם שוגר דדי באתר, אל תבואי אליו בדרישות כספיות כבר בתחילת השיחה, בטח ובטח לפני שעוד בכלל נפגשתם.

 

קראי את הפרופיל שלו - כמו בכל אתר הכרויות, גם באתר הכרויות לעשירות העליון יש לכל משתמש פרופיל בו הוא כותב כמה מילים על עצמו ומה הוא מחפש. הדבר הכי חשוב שאת צריכה לעשות כשאת מחפשת שוגר דדי בריצ'דייט הוא לקרוא את הפרופיל שלו מההתחלה ועד הסוף. רק כך תגלי  האם יש לכם פוטנציאל להתאמה. כשאת קוראת את הפרופיל של  אותו שוגר דדי פוטנציאלי, נסי לראות- האם את מתחברת למה שהוא כותב על עצמו? האם יש לכם תחומי עניין משותפים? האם התכונות שלך מתאימות לתכונות שהוא כתב שהוא מחפש בבת זוג? וכדומה. אגב, הפרטים שכל שוגר דדי כותב על עצמו בפרופיל יכולים גם לשמש אותך בהמשך כדי לנסח הודעת פתיחה מרשימה שתתפוס את תשומת ליבו, ויסייעו לך להצית שיחה מעניינת.

 

שאלי אותו שאלות - המפתח לכך שאותו שוגר דדי שסימנת לך יתעניין בך, הוא באמצעות שאלות, וליתר דיוק- שאלות עליו. כל אחד אוהב לדבר על עצמו, ולכן כל שאלה שתשאלי אותו על חייו או על מה שמעניין אותו היא פתח בטוח לשיחה קולחת. מצאי פרטים מעניינים בכרטיס שלו - בין אם זה משהו שהוא כותב או משהו שנכתב בין השורות, והתענייני לגביו. כך גם הרווחת אמצעי לפתיחת שיחה עם שוגר דדי וגם גרמת לו לחשוב שאת ממש מתעניינת בו כי טרחת לקרוא את מה שכתוב בכרטיס שלו.

 

דעי לפרוש בשיא - בין אם את מדברת עם שוגר דדי באתר, בסמסים או בטלפון, נסי לזהות מתי השיחה הגיעה לשיאה והרשי לעצמך לעזוב. כשאת מזהה את הרגע הזה, סיימי את השיחה בנימוס ואמרי לשוגר דדי שלך שתמשיכו לדבר מחר. את יכולה גם לשלוח לו תמונה שלך כדי לעורר את הסקרנות שלו. באופן זה את גורמת לו לרצות להמשיך לדבר איתך ולהכיר אותך, וגם, לא פחות חשוב, גרמת לו להבין שיש לך חיים ואת לא נואשת.

 

אל תפחדי ליזום - כשאת משוחחת עם שוגר דדי באתר, אל תחששי להיות זו שיוזמת את הפגישה, אבל עשי זאת בצורה מתוחכמת, גרמי לו להזמין אותך מבלי להרגיש. אם למשל יש בכרטיס שלו תמונה שלו במסעדה מסויימת, שאלי אותו אם הוא היה כבר במסעדה אחרת ותוסיפי משפט בסגנון- " אתה צריך להזמין אותי לשם מתישהו." כך עשית גם את הצעד הראשון אבל גם אפשרת לו להיות זה שמזמין אותך. בכל מקרה, שמרי על שיחה קלילה, מהנה ופלרטטנית. גרמי לו לרצות להיפגש איתך, עוררי את הסקרנות שלו.

 

דעי מה אתה מחפשת - אתר זה נועד כדי להגשים את המשאלות שלך. אם כל מה שמעניין אותך זה בגדי מעצבים אז אולי את לא במקום הנכון. כשהשוגר דדי שלך שואל אותך מה את מחפשת באתר, אל תתחילי לפרט את גובה הקצבה החודשית שאת חושבת שמגיעה לך. תגידי במקום זה שאת רוצה שיפנקו אותך. בכל מקרה - אל תגידי שאין לך מושג מה את רוצה. שוגר דדי בדרך כלל מחפש אישה שיודעת מה היא רוצה מעצמה ומהחיים שלה. אם את רוצה להינות מהיתרונות של החיים לצד שוגר דדי, כדאי שקודם תגדירי לעצמך מה המטרות שלך, וכך תוכלי לאפשר לו לסייע לך להגשים אותן. 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]