שלום, אורח


 
17/12/2015

נושאי השיחה אודות תפקוד מיני, שייך יותר לנשים ונראה כי בקרב גברים נושא הליקוי בתפקוד המיני אינו נושא לשיחה, אך הוא קיים בקרב גברים רבים בני 60+, אך לפי המחקרים האחרונים נראה כי ם גברים בקרב גילאי 40+ סובלים מליקויים שונים בתפקוד המיני. רוב הגברים נמנעים מלשוחח על הנושא, מכיוון שבצעירותם רובם כן היו מתפקדים בצורה מקובלת, אך נראה כי תופעה זאת הולכת ומתעצמת, מה שגורם לגברים רבים לגשת לרופאים ולספר להם על הבעיה.

במשך שנים רבות הייתה הויאגרה התרופה היחידה לגברים אשר סבלו מקשיים בתפקוד המיני, מה שהפך את התרופה לפופולרית ויקרה יותר. בשנים האחרונות, מחקרים מוכיחים כי יותר ויותר גברים סובלים מתפקוד מיני לקוי, מה שמביא רופאים רבים לפתח תרופות רבות שהן למעשה תחליף ויאגרה טבעי אשר בריאה יותר לגוף מכיוון שהיא טבעית לחלוטין ואינה מכילה כימיקלים שונים הנמצאים בויאגרה רגילה.

 

מהו למעשה תפקוד מיני לקוי?

 

תפקוד מיני לקוי היא התופעה המוכרת בשם – אימפוטנציה שהיא אין אונות המעידה על כך שלאדם יש בעיות מתמשכות בשמירה על זקפה בעת קיום יחסי מין. תופעה זאת, יכולה להפוך את יחסי המין לסיוט ואף לפגוע בדימוי העצמי של אותו אדם, שהרי הוא יחוש אין אונים ולא ירצה לקיים יחסי מין מה שישפיע על מצב רוחו. השפעה זאת יכולה לגרור אחריה ירידה בביטחון עצמי, תסכול, קושי בתפקוד יום יומי, דיכאון, חרדות ועוד תסכולים שונים בשגרת היום יום. תופעת אימפוטנציה יכולה להופיע אצל אנשים  כבר בגיל 40  ומעלה, אך מחקרים רבים מעידים כי היא שכיחה גם בקרב אנשים צעירים יותר בני 18-30.

 

תסמיני האימפוטנציה

סימפטומים של אימפוטנציה כוללים בעיות שונות בזקפה כמו: זקפה שנעשית חלשה וקשה לקיום יחסי מין, זקפה הנמשכת לזמן קצר מהרגיל, חוסר סיפור מיני וחוסר יכולת להגיע לזקפה כלל. גברים שאינם יכולים לשמור על זקפה לפחות כ- 75% מהזמן בעת קיום יחסי מין, אף הם נחשבים לבעלי אימפוטנציה ועליהם לטפל בבעיה על ידי לקיחת ויאגרה או תחליף ויאגרה טבעי.

הרפואה ההולכת ומתפתחת בקצה מסחרר, לא פסחה כלל על תחום האימפוטנציה ונראה כי רופאים רבים עמלים קשה לפתח תחליפים לכדורי הויאגרה המוכרים או למצוא פתרונות שונים לבעיה זאת. תחליף טבעי לכדורי הויאגרה, הם הטובים ביותר ונראה כי הם הפכו לשם ודבר בתחום זה ואנשים מעדיפים לקח אותם על פני הויאגרה הרגילה.

 

השפעות האימפוטנציה על מערכת היחסים

כיום, ישנו קשר ישיר בין טיב מערכת היחסים בין בני הזוג לגברים הסובלים מבעיות אימפוטנציה. בעיית אימפוטנציה יכולה ליצור דיכאון וסבל רב אצל הגברים וזאת בא לידי ביטוי במערכת היחסים והאהבה בין בני הזוג. ישנם אינספור תכשירים ותרופות שונות אשר מטרתן לטפל בבעיית האימפוטנציה. מומלץ להשתמש בתכשירים טבעיים מכיוון שאין להם תופעות לוואי.

  

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]