שלום, אורח


 
29/11/2015

 

יש הבדל משמעותי בין לצאת עם גבר עשיר שפגשת באתר הכרויות לעשירות העליון, לבין לצאת עם גבר בעל הכנסה ממוצעת שהכרת באתר הכרויות רגיל. ההבדל המרכזי הוא כמובן הממון, אבל זהו לא היתרון המרכזי שבלצאת עם גבר אמיד (או עם גברים מן העשירון העליון בכלל); גבר עשיר ומצליח הפך להיות כזה בזכות תכונות אופי מסויימות, אשר הופכות אותו לגבר מושך באופן כללי. תכונות כמו מוטיבציה, שאפתנות, אינטליגנציה, חושים חדים ועוד. אילו עוד יתרונות יאפיינו הכרויות עם עם גברים אמידים מהעשירון העליון?

 

1. כבוד - גבר עשיר ומצליח הוא גבר שהגיע למעמד שלו באמצעות מתן כבוד לאחרים- קולגות, שותפים, אנשי עסקים אחרים, לא באמצעות זלזול בשותפיו או התעלמות מכללי הנימוס הנאותים המוכרים בתחומו. לכן, גבר אמיד יידע גם כיצד להתנהג אל האישה שלו כמו אל ליידי אמיתית, ייתן לה את הכבוד הראוי לה ויתנהג כג'נטלמן.

 

2. יוזמה - במרבית מערכות היחסים, האישה היא זו שנוהגת ליזום ולהוציא לפועל את הפגישות, האירועים, המסיבות, כל מה שצריך כדי להחיות את מערכת היחסים, כשהגבר מתקשה בדרך כלל לעמוד בקצב שלה. גבר עשיר לעומת זאת הוא גבר מונע, בעל מוטיבציה, ולכן ישקיע את מלוא המאמצים במערכת היחסים בה הוא נמצא ויהיה נחוש שתצליח, כך שבת הזוג לעולם לא תצטרך להרגיש כל הזמן כאילו רק היא הצד היוזם במערכת היחסים.

 

3. בגרות - גבר אמיד ומצליח הוא גבר בעל ניסיון חיים. הבגרות שבאה עם הניסיון הזה הופכת אותו לפרטנר מושלם לשיחות מעמיקות ולא שטחיות. תמיד תוכלי למצוא נושאי שיחה מעניינים עם גבר אמיד, והוא תמיד ישמח לשתף אותו בניסיונו העשיר, בחוויותיו ובמחשבותיו, כך שלא תרגישי כל הזמן כאילו את צריכה לסחוט ממנו מידע.

 

4. ניסיון - הרבה גברים נוטים להתרברב בניסיון המיני המפואר שלהם (והמוגזם ככל הנראה). כידוע לך, כמות היא לא סממן לאיכות. גבר עשיר הוא גבר בעל ניסיון גם בתחום המיני והזוגי והוא יוכל להיות הפרטנר שיגשים את כל הפנטזיות המיניות שלך.

 

5. נדיבות - כשאת יוצאת עם גבר בעל הכנסה מוצעת, בשלב מסויים הוא כבר יפסיק להציע לשלם את חשבון הארוחה. יש גם גברים שיבקשו ללוות ממך כסך כדי לשלם חשבונות או חובות. כשאת נמצאת בעולם של הכרויות לעשירון העליון את לא צריכה לדאוג לדברים האלו יותר. כשאת יוצאת לדייט עם גבר עשיר את לא צריכה לדאוג שיש לך מספיק מזומן. לא תידרשי לחלק את החשבון חצי חצי או להשאיר טיפ. ואם הוא לוקח אותך למסעדה את יכולה להיות בטוחה שזה יהיה למסעדה הכי יוקרתית ומפנקת שיש, ולא לאיזו מסעדת פועלים פשוטה. יש לך סטנדרטים וזכותך שלא להתפשר עליהם, וגבר עשיר ייתן לך בדיוק את זה. 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]