שלום, אורח


 
11/10/2015

 

אתרי הכרויות אונליין צברו בשנים האחרונות פופולריות אדירה, ואפשר להבין מדוע: אתרי הכרויות ברשת הם זמינים, נגישים, נוחים לשימוש ומכילים כמות אדירה של פנויים ופנויות בעלי מטרה זהה: מציאת בן או בת זוג. העלייה המתמדת בשימוש באתרי הכרויות באה לידי ביטוי גם בנוכחותם של אתרי הכרויות מיוחדים דוגמת אתר זה, המאפשר הכרויות בין גברים עשירים לנשים יפות בלבד. יחד עם זאת, חשוב לזכור שעדיין מדובר באתר הכרויות כיתר האתרים ובו אתם עדיין לא לגמרי יודעים מי נמצא בצד השני של הצ'אט. אז גם אם אתן מחפשות שוגר דדי או אם אתם מחפשים אישה מדהימה, חשוב לשים את הביטחון האישי שלכם במקום הראשון. הנה כמה אמצעי זהירות שיעזרו לכם לשמור על ביטחונכם בעולם ההכרויות באינטרנט:

 

1. נסי להכיר אותו - למרות שאתרי הכרויות דואגים לסנן היטב את הנרשמים אליהם, זה לא אומר שאת יכולה להפסיק להיות זהירה. אם מצאת באתר שוגר דדי שמצא חן בעינייך, נסי לברר מעט יותר פרטים על זהותו עוד לפני שאתם נפגשים: נסי לחפש אותו בגוגל או ברשתות החברתיות, חפשי את התמונה או הטלפון שלו בגוגל, דברי איתו בטלפון, בסקייפ או אפילו בשיחת וידיאו.

 

2. היפגשו במקום ציבורי - אם את מתכוונת לפגוש שוגר דדי שפגשת באתר הכרויות בפעם הראשונה, קבעי להיפגש איתו במקום ציבורי כמו מסעדה או בית קפה, רצוי במקום שאת כבר מכירה. במהלך הפגישה הימנעי מלמסור פרטים אישיים כמו כתובת מגורייך. הקפידי להגיע לפגישה בכוחות עצמך ולחזור הביתה בכוחות עצמך מאשר שהוא יבוא לאסוף אותך מהבית.

 

3. הישארי פיכחת - אל תגזימי בשתיית אלכוהול ותמיד שימי עין על כוס המשקה שלך. אמצעי זהירות כזה ישמור עלייך מהתנהגות לא ראויה במקרה הטוב, ומסיטואציות קשות במקרה הגרוע.

 

4. אל תמשיכו לדירה שלו בסוף הדייט - וגם אל תסכימי שהוא יגיע אל דירתך, גם אם זה היה דייט מוצלח. דייט ראשון לא חייב להסתיים ביחסי מין, ואם הגבר שפגשת מנסה להפעיל עלייך לחץ לכך אז הוא כנראה לא שוגר דדי אמיתי.

 

מערכת יחסים עם שוגר דדי יכולה להיות מהנה, מפנקת ומתגמלת מאוד ואפשר להבין את סוד המשיכה של מערכת יחסים שכזו. עם זאת חשוב לזכור שיש בחוץ לא מעט מתחזים או רמאים שעלולים להפיל ברשתם נשים שאינן זהירות מספיק. לכן, כשנכנסים לעולם המורכב של הכרויות אונליין חשוב לשמור על כללי הזהירות הבסיסיים הללו ואף לקבוע קווים אדומים וגם לעמוד בהם. זכרי שעדיף להיות מעט פרנואידית מאשר להיות קורבן של סיטואציה לא נעימה. 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]