שלום, אורח


 
11/01/2015

כמו בכל תחום אחר בחיים, החברים שלנו עומדים לצידנו גם כאשר אנחנו נתקלים בקשיים בתחום ההכרויות. כל אדם שמחפש זוגיות עובר גם תקופות פחות נעימות וזקוק לתמיכה של חבריו הקרובים. מעבר לתמיכה הנפשית של החברים, הם יכולים גם לעזור לנו להצליח יותר בתחום ההכרויות בדרכים נוספות.

אסור לשכוח שגם החברים שלנו שנמצאים היום בזוגיות היו פעם רווקים מחפשים. כדאי לנו להתייעץ איתם לגבי הדרכים המוצלחות שעזרו להם בזמנו. למשל, בתחום של אתרי הכרויות.

בעשור האחרון חל שינוי מהותי בעולם הדייטים ואתרי ההכרויות הפכו לזירה המרכזית בה מתנהל החיפוש אחר בני זוג. כדאי לשמוע מחברים המלצות על אתרי הכרויות טובים, שכן לא כל אתר הכרויות מתאים לכל אחד.

בנוסף, כדאי להיעזר בחברים גם כדי לצאת לבלות יותר. אחת הדרכים לשפר את המצב בתחום ההכרויות היא לצאת יותר מהבית, למקומות בילוי ואירועים. הרבה פעמים, הבדידות המוכרת גורמת לנוחות מסוימת להישאר בבית, מול הטלוויזיה, באזור המוכר והאוהב שלא דורש מאמץ. חברים טובים צריכים לגרור אותנו במצבים כאלה החוצה, לראות ולהראות ולהישאר שחקנים רלוונטיים במגרש ההכרויות.

 

חברים משדכים

 

דרך חשובה נוספת להיעזר בחברים להצלחה בעולם ההכרויות היא כמובן השידוכים. חשוב להזכיר ולספר לחברינו שאנחנו מחפשים זוגיות, רוצים קשר ורוצים להכיר ולהיפגש עם כל מי שיכול להתאים לנו.

שידוכים באמצעות חברים הם בעלי סיכויי הצלחה גבוהים, כיוון שהגורם המשדך מכיר את שני הצדדים מקרוב ויודע מה הם מחפשים ומה יכול להתאים להם.

הכרויות דרך חברים גם יכולות להתחיל בצורה נעימה ולא מביכה. לא תמיד צריך ישר להחליף מספרי טלפון. חבר טוב שמכיר מישהו שעשוי להתאים לנו יכול לארגן מפגש חברתי שכולל את שנינו וליצור כך סיטואציה שתאפשר לנו להכיר בצורה יותר טבעית וספונטנית ופחות מלחיצה ומחייבת.

ניתן לראות שחברינו יכולים לעזור לנו בתחומי חיים רבים, אנחנו מצידנו צריכים לזכור להשתמש בהם, לשתף אותם ולא להסס לפנות לעזרתם. ומי יודע, אולי בקרוב מאוד תוכלו להיעזר בהם כדי לבחור טבעות אירוסין בהתאמה אישית... 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]