שלום, אורח


 
19/11/2014

אתם יושבים בדייט. האדם שמולכם מדבר, מספר על העבודה, מונה את מה שהשיג בחיים, שואל אתכם שאלות שהכין מבעוד מועד. הוא נראה לא רע, יש לו עבודה טובה, משפחה טובה, ובכל זאת אתם מסתכלים על השעון והזמן לא זז, כאילו אתם ממתינים שיגיע תורכם ותוכלו ללכת הביתה.

חוויה

דייטים מהסוג הזה הם אחת הסיבות העיקריות שמביאות אנשים לתהליך אימון אישי להצלחה בתחום ההיכרויות. תהליך מהסוג הזה מלמד אותנו כיצד לבחור את בן או בת הזוג המתאימים לנו באופן אישי, עוד לפני הפגישה הראשונה, ומאידך, כיצד להבליט את התכונות הטובות שלנו, ואת אלו שעל בסיסן היינו רוצים למצוא את הפרטנר שלנו. באופן הזה, נוכל לצמצם את הדייטים הכושלים, בין אם אנחנו היוזמים או הצד השני, וכך גם הדייטים שלא יסתיימו בזיווג יכולים להיות חוויה טובה.

דרישות המפרט

רבים מהאנשים מסתכלים על תהליך מציאת בן זוג כמו על חיפוש עבודה: מכניסים רשימה של דרישות, מתכונות אופי ועד מידת נעליים, ומתחילים לעבור על התוצאות. זה נשמע מעניין , זה אין סיכוי, זה אולי בתנאים מסוימים... הבעיה עם השיטה הזו היא שבסופו של דבר מה שקובע הוא לא הדברים "על הנייר", אלא דווקא אלו שלא.

כן, בסופו של דבר תצטרכו לבחור את בן הזוג שלכם מתוך רשימה של קטגוריות ומאפיינים, ומשום שכך כדאי כבר לבחור את אלו שיש סיכוי גדול יותר שתתחברו אליהם, אולם ברגע שנפגשתם עם האדם, לכל אלו אין משמעות ויש להניחם מאחור.

אופי על פני יופי

כדי שלא תמצאו את עצמכם מתחתנים עם העבודה, הדבר החשוב ביותר שעליכם לחפש באותו הרגע הוא החיבור עם זה שאולי בחרתם לבלות איתו את שארית חייכם. תחשבו רגע, במשך אולי ה-50 שנה הבאות, מה יותר חשוב, שיחה עם אדם מעניין או צבע השיער?

לצורך כך, אנשים רבים נעזרים בשירותי היכרויות, אשר מומחיותם מאפשרת להם לזהות את תכונות האופי שלכם ולהסיק מכך מהן תכונות האופי שיתאימו לכם, ובהתאם לאלו לאתר עבורכם את האדם שיתאים ביותר לכם.

אולם, לפני שאתם ניגשים לבחירת המועמד שיתאים לכם ביותר, כדאי שקודם כל תכינו את עצמכם. מבחינה זו, המומחיות של מאמן או מאמנת אישית להצלחה בתחום ההיכרויות היא ללמד אתכם כיצד להביא את עצמכם לתהליך באופן שבו ליבכם יהיה פתוח וקשוב לפרטנר. באופן הזה, במקום להיות עסוקים בשאלה האם הוא או היא הם מה שאתם מחפשים – פשוט תרגישו את זה.

  

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]