שלום, אורח


 
27/10/2014

למרות שאתרי הכרויות הפכו בשנים האחרונות למקום המרכזי בו מתרחשות הכרויות חדשות, עדין יש לא מעט אנשים שעוד לא הפנימו את היתרונות שהם מעניקים.

יש אנשים שחושבים שחיפוש זוגיות דרך אתר הכרויות הוא בשבילם ומסתכלים על כך אפילו בהתנשאות לפעמים. כל מי שמחפש זוגיות היום צריך להכיר אתרי הכרויות לפני שהוא פוסל את שיטת ההכרות הזאת. מעבר ליתרונות הטכנולוגיים שמציע כל אתר הכרויות, כמו זמינות מידית, שמירה על דיסקרטיות, נוחות החיפוש ועוד, לאתרי הכרויות יש יתרונות רבים נוספים, ובראשם היכולת להכיר אנשים חדשים, שאינם חלק מהמעגלים החברתיים הרגילים וכן היכולת להציע את עצמנו כחדשים בשוק הפנויים- פנויות.

כאשר אנשים מחפשים הכרויות, הם צריכים לעצור בשלב מסוים ולבדוק מה מצבם. האם הם ממצים את כל ההזדמנויות לפגוש אנשים חדשים. האם הם משקיעים מספיק זמן ופניות רגשית למציאת זוגיות. האם הם מספיק פתוחים להכרויות חדשות. הרבה אנשים שמחפשים זוגיות לאורך זמן, מוצאים את עצמם מבזבזים זמן על אותן שיטות, אותו סוג של הכרויות ואפילו על אותו מעגל חברתי מצומצם.

 

על קשרים חברתיים ומציאת זוגיות

 

הקשרים החברתיים שאנשים מנהלים היום הם מצומצמים יותר מבעבר.צורת החיים היא כבר אינה קהילתית והאינדיבידואליזם חדר עמוק לחברה המערבית. לכן, כאשר אנשים מסתמכים על המעגל החברתי הרגיל שלהם למציאת הכרויות, הם עושים טעות שמצמצמת מאוד את האפשרויות שלהם. רווקים רבים מוצאים את עצמם בסיטואציה בה חבר או חברה מציעים להם את אותו השידוך בפעם השלישית. גם כשמסתמכים על הכרויות במקומות בילוי, הרבה פעמים נתקלים שם באותם האנשים. אתר הכרויות הוא האופציה הבטוחה ביותר להכיר אנשים חדשים. מאגר הפנויים-פנויות מתעדכן כל הזמן ומדי שובע ואפילו מדי יום ניתן לראות חברים חדשים שהצטרפו לאתר. בנוסף, המאגר באתר הכרויות בדרך כלל מורכב ממגוון רחב של אנשים- מאזורים גאוגרפיים שונים, בעלי אופי שונה, תחומי עיסוק שונים ועוד. בנוסף, היכולת של אתרי הכרויות לקבץ תחתיהם קבוצות בעלות מכנה משותף מוגדר, מאפשרת ליצור מאגר שהוא גם מגוון וגם בעל סיכוי התאמה גבוהים מלכתחילה. למשל מי שמחפש הכרויות נשים יפות, יכול להירשם לאתר שזהו המאפיין הבולט שלו, מי שמחפש הכרויות לדתיים ימצא אתר שמתמחה בכך ויש היום אפילו אתרי הכרויות לצמחונים.

הרחבת המעגל החברתי דרך הרשמה לאתר הכרויות יכולה רק להוסיף ולא לגרוע ולכן זוהי אופציה שכל אחד בימינו צריך לשקול בחיוב ולנסות אותה, גם אם זה בנוסף לשיטות אחרות.

  

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]