שלום, אורח


 
08/09/2014

 

עבור נשים רבות כיום, חלום הזוגיות הוא לא רק החלום של למצוא אהבה או נפש תאומה, אלא משהו קצת יותר ריאלי: למצוא בן זוג מתאים, גבר עשיר או בעל אמיד, שמסוגל להבטיח להן חיים של ביטחון כלכלי, נוחות ואפילו זוהר. אלא שהדרך אל הגשמת החלום הזה כרוכה בלא מעט אתגרים, בראש ובראשונה- איפה מוצאים בעל עשיר? איפה מסתובבים היום גברים עשירים ורווקים? איך מכירים או מתחילים עם מיליונר? וכמובן -איך לגרום לגבר עשיר להתחתן איתך?

למעשה, אם מקדישים לכך מעט מחשבה, זה לא מאוד מסובך למצוא מיליונר ולצאת איתו לדייט. החלק הקשה יותר הוא איך להפוך את הדייט למוצלח, כזה שיניב דייטים נוספים, ולאחר מכן - איך לשמר את הזוגיות עם אדם שהוא אולי מאוד עשיר אך גם מאוד עסוק, אדם שלא תמיד יש לו זמן פנוי כדי להשקיע באהבה, זוגיות או חיי נישואין. הנה כמה טיפים להצלחה בעולם ההכרויות של העשירון העליון.

 

הכרויות לעשירות העליון - טיפים

 

1. גבר עשיר זה טוב ויפה, אך רבים מהגברים העשירים של ימינו עסוקים מכדי למצוא זמן לאהבה, דייטים או זוגיות. אם את מחפשת גבר עשיר רצוי שתדעי מראש שאותם מיליונרים עובדים שעות ארוכות בעבודות מלחיצות והעבודה גורמת להם להיות רחוקים מהבית הרבה מאוד פעמים. עובדה זו גורמת הרבה פעמים לפירוק הזוגיות ואף הנישואין. מצד שני - כך נוצר מצב בו מסתובבים כיום בשוק הרבה מאוד גברים עשירים, בוגרים ובעיקר פנויים, המוכנים לפרק ב' של חייהם ורק מחפשים אהבה, וזה המקום בו את יכולה לשגשג.

 

2. אם את מחפשת גבר עשיר, חשוב שתדעי היכן להסתובב כדי למצוא אותו. גבר עשיר לא יסתובב מן הסתם בפאב השכונתי שלך או במועדונים סליזיים. מדובר בגברים בוגרים, שיודעים מה הם אוהבים ומה טוב להם, המסתובבים במקומות הבילוי של העשירון העליון כמו מועדוני יאכטות או מועדון סיגרים, מסעדות יוקרה, בתי מלון יוקרתיים וכדומה, ולכן עלייך לעשות עבודת הכנה קצרה לפני שאת יוצאת לשטח.

 

3. הזמנים השתנו, ואם רק לאחרונה חזרת או הצטרפת לעולם הפנויים-פנויות, כדאי שתדעי שרוב הפעילות עברה כבר מזמן לסצנת ההכרויות באינטרנט. לכן, אם את מחפשת גבר עשיר, מהרי להירשם לאתר הכרויות לעשירון העליון. מבחינה זו, לאתר הכרויות לעשירון העליון יש יתרון מובהק: אם את מחפשת גבר עשיר כמו עו"ד, רופא או מנכ"ל, אלו אנשים שאין להם יותר מדי זמן לצאת לבילויים או לשבת בפאבים ולהכיר נשים, ואתר הכרויות אונליין הוא מבחינתם דרך קלה ונוחה להכיר נשים מבלי לבזבז זמן. כך שאתר הכרויות לעשירון העליון הוא הצעד הראשון להצלחה בעולם ההכרויות של העשירים.

 

4. הצעד החשוב הבא הוא ליצור פרופיל מעניין ומוצלח באתר ההכרויות. על הפרופיל שלך להיות מעניין ומושך ככל הניתן ועליו להציג אותך באופן הטוב ביותר. השקיעי בכתיבת פרופיל מפורט, אינטליגנטי ושנון, העלי אליו תמונות אטרקטיביות (אך לא זולות) ודאגי להציג את כל יתרונותייך.

 

5. מהרגע שבו נרשמת לאתר הכרויות לעשירון העליון, אל תחכי שאנשים ימצאו אותך. עברי על הפרופילים, צרי רשימה קצרה של רופאים או עו"ד שאת מעוניינת לפלרטט איתם ולהכיר טוב יותר, ובחרי לעצמך את הטוב שבטוב. הכוח בידיים שלך! 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]