שלום, אורח


 
06/08/2014

כאשר אנחנו מחליטים להירשם לאתר הכרויות, אנחנו צריכים לזכור שכדי להצליח בזירה הזו עלינו להתבלט מעל אחרים. בשונה מהכרויות אחד על אחד, אתר הכרויות מבוסס על מאגר של פרופילים אישיים, מתוכו הגולשים בוחרים למי לפנות למי שנראה להם רלוונטי ומתאים להגדרות החיפוש שלהם.

כדי להתבלט באתר הכרויות, אנו צריכים לדאוג למתג את עצמנו כאטרקטיביים ואת זה עושים באמצעות הפרופיל האישי שאנו פותחים, לכן כדאי להקדיש זמן ומחשבה כאשר פותחים את הכרטיס ולא למלא אותו כלאחר יד.

המונח מיתוג אולי מתקשר יותר לעולם העסקים והמכירות, אך בעידן האינדיבידואלי של היום, כל אחד מאיתנו עוסק במיתוג ברמה כזו או אחרת, אם זה כאשר מחפשים עבודה ואם זה כאשר מחפשים הכרויות.

האמת היא שכל אחד עושה תהליך של מיתוג עצמי, גם אם זה לא במודע, כיוון שבכל זירה בה צריך להתבלט, אנחנו מנסים לשווק את עצמנו באופן אוטומטי כדי להצליח.

 

שלבי יסוד למיתוג עצמי

 

הדבר החשוב ביותר בתהליך מיתוג עצמי הוא בידול. כדי להצליח למתג את עצמנו, חשוב שנדגיש את השוני שלנו, את הדברים שבהם אנחנו לא כמו כולם.

מומלץ מאוד לגלוש קצת באתר, לעבור על פרופילים אחרים ולראות מה אנשים נוהגים לכתוב על עצמם. כך נדע טוב יותר איך לכתוב וכיצד למשוך את עיניהם של הגולשים האחרים, בכתיבה שונה ומקורית. חשוב לציין שהרצון להתבלט לא צריך לגרום לנו להגזים ולשקר. חשוב לשמור על כללי ההתנהגות הנהוגים באתר ולספק מידע אמין, אך דרך ההצגה שלנו צריכה להיות מיוחדת.

בנוסף, כאשר אנחנו מבצעים תהליך מיתוג באתר הכרויות, חשוב שנמצא דרך להביע גישה חיובית ואופטימית לחיים בכלל ולתחום ההכרויות בפרט. גם אם עברנו פרידה לא מזמן, גם אם אנחנו נמצאים בתקופת משבר- אתר הכרויות הוא מקום בו צריך לשדר תקווה ואופטימיות. מי שמרגיש שהוא נמצא בתקופה קשה יכול פשוט להימנע מגלישה באתר לפרק זמן מסוים ולא לחשוב שכנות לגבי מצבו בפרופיל האישי תגרום לאנשים להתחבר אליו.

עוד דבר חשוב בתהליך מיתוג באתר הכרויות וא לשתף את הגולשים בדברים מיוחדים שאנחנו אוהבים לעשות. תחומי עניין ותחביבים משותפים הם מקור להזדהות ורצון להתקרב ולכן חשוב לא להשאיר את השדה הזה ריק מתוכן.

יש כמובן עוד דברים שחשוב להקפיד עליהם בפתיחת פרופיל באתר הכרויות, כמו בחירת התמונה למשל, אך הדבר החשוב ביותר הוא באמת להשקיע ולא לזלזל בתהליך מילוי הפרופיל כיון שזה הבסיס לתוצאות שנשיג. 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]