שלום, אורח


 
08/07/2014

עולם ההכרויות השתנה מאוד בשנים האחרונות, במיוחד עם כניסתו של האינטרנט לזירה. חלק גדול מהאנשים מכירים היום בני זוג באמצעותו אתר הכרויות וזה שינה הרבה דברים בתחום. אבל עם כל השינויים שחלו בתחום ההכרויות, יש עדיין לא מעט מיתוסים ישנים שנהוג להאמין בהם כאשר מחפשים הכרויות והגיע הזמן לנפץ אותם.
האמונה במיתוסים לפעמים מונעת מאנשים לנסות דברים חדשים, שיטות שונות ומקבעת אותם במקום אחד.

 

מיתוסים שצריך לנפץ

 

- השתתפות באירועים חברתיים גורמת להצלחה בתחום ההכרויות- היום, רוב האנשים כבר מכירים בדרכים אחרות ולא במפגשים אקראיים באירועים חברתיים. אמנם עדיין יש סיכוי למצוא בן זוג כאשר נפגשים עם אנשים, אך רוב האנשים כבר מזמן פנו לערוץ של אתרי הכרויות על מנת למצוא את בני זוגם. תמיד טוב להיראות בחברה ולהשתמש בחברים ובני משפחה למציאת שידוך, אך כל אדם יכול היום לדאוג להכיר בעצמו באמצעות אתר הכרויות שמתאים לו.

 

- כמות גדולה של דייטים מגבירה את הסיכוי למציאת בן-זוג- עד לפני כמה שנים אפשר היה לומר באמת שככל שפותחים פתח ליותר הזדמנויות, הסיכויים להצליח גדלים. היום, כאשר רוב תחום ההכרויות מתנהל באתרי הכרויות, יש אפשרות לאתר את האנשים לפי קריטריונים מסוימים של ההעדפות האישיות של כל אחד ולכן אין צורך ואין טעם לצאת עם כל אחד רק כדי להרגיש שנותנים הרבה הזדמנויות.

 

- אם אין אהבה ממבט ראשון, אפשר לוותר- טעות נפוצה היא להסתמך על הגישה הרומנטית והלא ריאלית הזו. ברוב המקרים, אלא אם מזהים משהו קיצוני, אין אפשרות לדעתו כבר מהדייט הראשון אם יש התאמה. יש אנשים שלוקח להם זמן להיפתח, שמתביישים בהתחלה ומתקשים להציג את האני האמיתי שלהם. אלא אם מדובר בקטסטרופה, אין שום סיבה לא לצאת לדייט נוסף ולגלות צדדים נוספים של הפרטנר.זה כמובן נכון גם לגבי משיכה פיזית. אנשים רובים נוטים לחשוב שמשיכה פיזית אמורה להתקיים מהרגע הראשון אך האמת היא שהיא בהחלט יכולה להתפתח ולהיבנות עם הזמן.

 

יש עוד לא מעט מיתוסים שגויים בתחום ההכרויות. מה שחשוב הוא לא לחשוב שאם יש לנו נסיום בעולם ההכרויות זה הופך אותנו למומחים שכבר יודעים ומכירים הכל. כל אדם שנפגוש הוא שונה החוקים הלא כתובים של הצלחה בתחום משתנים כל הזמן. חשוב שכל אדם ישאר עם ראש פתוח ויסכים לקבל טיפים ורעיונות מהסובבים אותו.

  

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]