שלום, אורח


 
02/07/2014

 

כתיבת פרופיל לאתר הכרויות יכולה להיות משימה מפרכת ומעיקה. אמנם סך הכל מדובר בטופס סטנדרטי למדי שצריך פשוט למלא בפרטים, אבל למעשה הטופס הזה לא כל כך פשוט כפי שהוא נראה. פרופיל אישי באתר הכרויות אמור להוות את כרטיס הביקור שלנו באתר, לייצג אותנו בצורה הטובה ביותר ולהצליח למשוך אלינו בני זוג מתאימים. אנשים רבים שנרשמים לאתרי הכרויות לא משקיעים מספיק זמן או מחשבה במילוי הטופס ונוטים לדלג על חלקים רבים וחשובים ממנו, בעיקר החלקים הפתוחים, שדורשים כתיבה וניסוח, אך זהו למעשה צעד שמרחיק אותם ממטרתם. מהי הדרך הטובה היותר לכתוב פרופיל לאתר הכרויות? איך נוכל לשפר את הכרטיס הקיים שלנו? להלן מספר טיפים.

 

מה כן לעשות

 

ציינו ופרטו מהם התחביבים שלכם: הרבה אנשים שנרשמים לאתר הכרויות נוטים לדלג על החלק הזה כי הם לא ממש יודעים מה לכתוב, אבל זה הרבה יותר קל ממה שחושבים: הכינו רשימה של כל הדברים שאתם הכי אוהבים לעשות בשעות הפנאי שלכם, בחרו 3-5 תחביבים והוסיפו עליהם מספר פרטים. אם למשל אתם אוהבים לקרוא, ציינו איזה ספרים או איזה סופרים אתם אוהבים במיוחד. אם אתם אוהבים לאכול בחוץ ספרו מהן המסעדות האהובות עליכם או איזה מטבח אתם אוהבים במיוחד (איטלקי, צרפתי, אסייתי וכד'). הדרך היחידה להכיר מישהו דרך אתר הכרויות הוא באמצעות מציאת מכנה משותף, ולכן חשוב להיות ספציפיים ככל הניתן.

ציינו את המטרות וההעדפות שלכם. אם נרשמתם לאתר הכרויות ודאי יש לכם ציפיות מבן הזוג העתידי, וכדאי לציין אותן. מחפש מישהי שלא מעשנת או שכן? מישהי צעירה או עם ניסיון חיים? מחפשת מערכת יחסים רצינית וארוכת טווח או רק לעשות קצת כיף ולצאת לדייטים יוקרתיים? מחפשת מישהו שאוהב בעלי חיים או שאת אלרגית לחיות? כתבו הכל בפרופיל שלכם. אלו בדיוק סוג הדברים שחשוב לציין כדי למצוא בן זוג מתאים עם שאיפות דומות.

להביע סקסיות או מיניות זה חשוב, אבל רצוי שלא לעשות זאת בצורה בוטה מדי. כתבי שאת אוהבת ללכת עם בגדים צמודים ונעלי עקב גבוהות. שדרי מיניות מרומזת- זה הרבה יותר מושך מאשר מיניות בוטה וזולה. כמו כן חשוב לצרף תמונה טובה, סקסית אך לא פרובוקטיבית.

רגע לפני שאתם מפרסמים את הפרופיל באתר הכרויות, הקדישו עוד דקה ועברו על מה שכתבתם. שפרו את הניסוחים וחפשו טעויות כתיב. פרופיל עילג או לא קריא הוא turn off רציני העלול לדחות גברים ונשים כאחד. עברו במהירות על הכל ורק אז לחצו "אישור".

 

מה לא לעשות?

 

תמונה באתר הכרויות היא פריט חובה. באופן מובהק, אנשים שאין להם תמונה בפרופיל יקבלו פחות פניות ממי שיש לו. אבל כדי למשוך אנשים חשוב גם שהתמונה תהיה טובה. כמה טיפים: אל תסתפקו בתמונה אחת. הכניסו לפחות שתיים: אחת של גוף מלא ואחת של הפנים בלבד. אל תשימו תמונות ישנות, השתמשו בתמונות עדכניות בלבד. אין טעם לשים תמונה קבוצתית עם הרבה אנשים- אף אחד לא יכול לנחש מי אתם בתוך הקבוצה. אל תשימו תמונות מטושטשות, אפלות או מפוקסלות, השתמשו רק בתמונות איכותיות וברורות, כדי שמי שבוחן את הכרטיס שלכם יוכל להבין איך אתם באמת נראים. על אותו עקרון - עדיף שלא להשתמש בתמונות בהן אתם עם משקפי שמש. עיניים גלויות זה דבר חשוב.

אל תהיו שליליים. הפרופיל באתר הכרויות הוא ההזדמנות היחידה שלכם ליצור רושם ראשוני ולמשוך אנשים. אל תמנו את כל הבעיות והצרות שלכם, דברים שאתם לא אוהבים בעצמכם או מערכות יחסים שכשלו, זה לא המקום המתאים. אם את בקשיים כלכליים ומחפשת שוגר דדי - כתבי במקום זאת שאת רוצה לקדם את הקריירה שלך ושעדיין לא פגשת את האחד. כך את עדיין שומרת על כנות, ועושה זאת באופן חיובי.

תנו לעצמכם קצת קרדיט ואל תהיו צנועים מדי. אם יש לך כישורים מיוחדים כמו כישרון נגינה או ציור או כתיבה - הפרופיל זה המקום לציין זאת. מנו את הכישרונות שלכם, אך נסו לעשות זאת מבלי להצטייר כיהירים. לסיום, קחו את הזמן בעת כתיבת הפרופיל, השקיעו בכתיבה איכותית וטובה ואל תדלגו על אף שלב. פרופיל מפורט, איכותי, מקורי וכנה ימשוך אליכם יותר בני זוג עם פוטנציאל התאמה גבוה יותר. 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]