שלום, אורח


 
26/06/2014

 

אם שמת לעצמך למטרה למצוא גבר עשיר, את לא יכולה להרשות לעצמך להישאר בבית ולחכות שהאביר על המרצדס הלבנה יופיע משום מקום. יש כמה וכמה דברים שכל אישה יכולה לעשות באופן אקטיבי ודי בקלות, אם היא נחושה בדעתה למצוא לעצמה בעל עשיר. אז למי מכן שהחליטה לצאת לדרך ולתפוס לעצמה שוגר דדי, הנה כמה טיפים על איך ומה צריך לעשות כדי להצליח במשימה ולהגשים את החלום.

 

1. גברים עשירים הם לרוב גברים אשר רכשו במהלך חייהם חכמת חיים ו/או השכלה גבוהה והם אינטליגנטים מהממוצע. הכיני את עצמך למפגש הכרות עם גבר עשיר על ידי התעדכנות בנושאים אקטואליים וחדשותיים ובפיתוח יכולות השיחה שלך, כדי שתוכלי לנהל שיחה אינטליגנטית וקולחת. נסי לצבור מידע ולגבש עמדה מנומקת וברורה במגוון נושאים - החל מכלכלה ועד תרבות או קולינריה, העשויים לעלות  במהלך השיחה ביניכם.

 

2. אף גבר, בין אם הוא גבר עשיר או עני, לא ירצה להיראות עם בת זוג מוזנחת, עם שורשי שיער חשופים, ציפורניים לא מטופחות, עור פנים מלוכלך וכדומה. שימי לב למראה החיצוני שלך והשקיעי מזמנך וממרצך בטיפוח ובשיפור ההופעה. אם אין באפשרותך לשלם מדי שבוע למניקור, עשי זאת בכוחות עצמך בבית.

 

3. כשתתחילי להסתובב בחברתם של עשירים, גברים ונשים כאחד, לא תתקשי להבחין שמה שאת לובשת נבדק ונסקר. לכן, חשוב שתשקיעי במלתחה איכותית עם כמה פריטים קלאסיים וכמה בגדי מעצבים יוקרתיים. אל תופיעי לאירועים חברתיים של העשירון העליון בבגדים מקומטים, בלויים או חושפניים מדי. השקיעי גם באקססוריז: צעיף אלגנטי, נעליים יוקרתיות, קלאץ' מעוצב, תכשיטים יפים ועוד. כמו כן רצוי שתלמדי להכיר את קודי הלבוש המתאימים לכל אירוע- מסיבות, מסעדות, השקות, ערבי התרמה וכדומה.

 

4. אל תגזימי עם האיפור. איפור מוגזם עלול ליצור מראה זול. השקיעי באיפור איכותי ולמדי כיצד להתאפר בצורה עדינה המתאימה לגוון עורך ומחמיאה למבנה הפנים שלך. כמו כן רצוי שלא להגזים בשיזוף, טבעי או מלאכותי.

 

5. יש גברים עשירים מאוד שנהנים להקיף את עצמם בנשים בעלות מראה מסויים או חשפניות לשעבר, אך הם לעולם לא ישקלו ברצינות לצאת או להתמסד עם אישה מסוג זה. לכן, אם את מעוניינת למצוא גבר עשיר למערכת יחסים ארוכה ומחייבת, שמרי על מראה ותדמית של ליידי עם קלאסה.

 

6. אל תחכי ליד המקרה, צרי הזדמנויות למפגשים בכוחות עצמך. הגיעי למסיבות או אירועי גאלה של העשירון העליון, הסתובבי במסעדות יוקרה או ברים אקסלוסיביים, במועדוני גולף ויאכטות, ביעדי טיולים של עשירים ועוד. דאגי להירשם ל אתר הכרויות לעשירון העליון ונסי ליזום שיחות ופגישות. אל תפחדי להתחיל עם גבר עשיר שפגשת בבר או מסיבה וכן הלאה. 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]