שלום, אורח


 
17/06/2014

הדייטים הם חלק בלתי נפרד מעולם ההכרויות. אם בעבר הרבה אנשים הכירו את בני זוגם דרך חברים ומכרים משותפים ופגשו אותם באירועים חברתיים, היום הרבה הכרויות מתרחשות בין אנשים זרים לחלוטין אחד לשני, מה שדורש זמן הכרות ארוך יותר והרבה יציאות לדייטים.

הדרך הנפוצה ביותר היום להכיר בני זוג פוטנציאליים היא באמצעות אתר הכרויות באינטרנט. אתר הכרויות מאפשר לאנשים להכיר בצורה נוחה. הזמינות המידית של האתר, מאגר הגולשים הגדול והמגוון, האפשרות לשמור על אנונימיות, כל אלו הופכים את ההכרות דרך האינטרנט לאפשרות המועדפת על מרבית הרווקים והרווקות בימינו. כאשר מכירים דרך אתר הכרויות, לאחר שיחות קצרות באמצעות מערכת הצ'אט באתר והחלפת מספרי טלפון- מגיעים לשלב הדייטים וקובעים מועד לפגישה הראשונה. מעמד הדייט הוא קצת מביך לכל אחד והרבה אנשים חוששים מהשלב הזה. יש כמה דברים שכדאי להקפיד עליהם במהלך הדייטים הראשונים, שיהפכו אותם לקשים פחות ומוצלחים יותר.

על מה להקפיד בדייטים ראשונים

- לדבר על עצמך- חלק מהחשש מהדייט הראשון הוא בגלל שלא יודעים איך ועל מה לדבר. חשוב מאוד שתהיה שיחה זורמת וששני הצדדים יספרו על עצמם וישתפו אחד את השני. הדרך הנכונה היא לייצר שיחה שכוללת החלפת מידע אישי, החלפת חוויות אישיות, רצוי גם משעשעות כדי לתבל את השיחה בהומור וגם פטפוטי הא ודא רגילים. חשוב לנסות לדבר באופן רהוט ומעניין ולשדר ביטחון בשיחה. אפשר להכין מראש רשימה של נושאים שנוח לדבר עליהם כדי שהשיחה תהיה קולחת ובלי שתיקות מביכות.

- להקשיב לאחר- לא פחות חשוב מלדעת לדבר ולספר על עצמנו, זה גם לדעת להקשיב לצד השני. חשוב להיות מרוכזים במהלך הדייט כדי להצליח להיות קשובים, לא לקטוע את הצד השני באמצע סיפור או משפט ולהגיב בצורה מתאימה שתראה על מידת ההקשבה.

- על מה לא לדבר- כאשר יצאים לדייט חשוב לזכור גם מה לא מתאים כנושא שיחה. באופן כללי עדיף לדבר על נושאים שיכולים להתאים לכל אחד והם לא אישיים מדי. אפשר לדבר על אהבה וזוגיות באופן כללי, אך רצוי להימנע מסיפורים על האקס המיתולוגי, על אכזבות מהעבר, על ציפיות מהעתיד ובאופן כללי לצוי לא לשדר מרמור אלא אופטימיות ושמחת חיים.

הרבה אנשים שמחפשים הכרויות אומרים תמיד שהם שונאים לצאת לדייטים, אבל כדאי להבין ולהפנים שזהו חלק מהמשחק וכשלומדים לעשות אותו כמו שצריך, אפשר גם ליהנות ממנו.

  

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]