שלום, אורח


 
29/05/2014

 

אם לאחרונה נרשמת לאתר הכרויות ואת מתכננת להתחיל לצאת לדייטים ולפגוש גברים שהכרת באתר, יכול להיות שאת מרגישה קצת "חלודה", כי לא יצאת לדייט כבר הרבה זמן. דייטים יכולים להיות עניין קצת מביך ולא נוח, ולא תמיד אנחנו יודעות כיצד להתנהל ואיך לעשות רושם טוב. זה נכון בעיקר לדייטים ראשונים, כשזו הפעם הראשונה בה אנו פוגשות את האדם שעד כה הכרנו כתמונה באתר ההכרויות. אז הנה כמה טיפים ועצות לדייט ראשון שיעזרו לכן לעבור אותו בהצלחה:

 

1. הישארי רגועה. אל תוסיפי על עצמך לחצים מיותרים, ואל תרגישי צורך להיות שנונה יותר, מצחיקה יותר, חכמה יותר, מושכת יותר או להיות מישהי אחרת. בן הזוג שלך לדייט רוצה להכיר אותך, ולא מישהי אחרת.

 

2. התלבשי יפה והתאימי את הלבוש לדייט - בכל אתר הכרויות תוכלי לקרוא על החשיבות של הרושם הראשוני ותקבלי עצות על איך כדאי להתלבש לקראת דייט ראשון. הדברים האלו נכונים גם כשיוצאים לדייט עם גבר עשיר: התלבשי בצורה אלגנטית, סקסית אך לא חושפנית, ודאגי שגם יהיה לך נוח: אל תבואי במיני ועקבים לפיקניק שנערך בפארק או בחוף הים. בחרי תלבושת המתאימה לגילך, בה את נראית נהדר ומרגישה בנוח.

 

3. היי נוכחת בפגישה - כשאת משוחחת עם בן זוגך במהלך הדייט, היי קשובה לדבריו והביעי התעניינות בנושאים עליהם הוא מדבר. השתתפי בשיחה אך אל תשתלטי עליה, השאירי מקום לדיאלוג. נסי להיות מודעת למצבים בהם את נוטה לדבר בשטף בשל לחץ או מתח ונסי לבלום את שטף הדיבור. דרך נוספת להיות נוכחת בפגישה ולתת את מלוא תשומת הלב לפרטנר שלך היא לכבות את הסלולרי או לפחות להשקיט אותו.

 

4. הניחי לו להוביל - אם הוא רוצה לשלם בדייט הראשון - הניחי לו לשלם. אם את מציעה לשלם חצי מהחשבון, היי ערוכה לכך שהוא יקבל את הצעתך ושבאמת תצטרכי לשלם. כשאת יוצאת לדייט ראשון עם גבר עשיר, אל תצאי מנקודת הנחה שהוא ישלם על כל ההוצאות של הפגישה הראשונה. זו דינמיקה עדינה שצריכה להתהוות במשך כמה פגישות.

 

5. כבדי את האירוע. הגיעי בזמן לדייט, אל תתני לבן זוגך לחכות לך. היי אדיבה ומנומסת כלפיי צוות המסעדה או בית הקפה בו אתם יושבים והראי שיש לך יכולות חברתיות.

 

6. שמרי על גבולות - אל תשתי יותר מדי. כוס יין אחת זה מספיק. אל תשתפי ביותר מדי מידע אישי על חייך הפרטיים בדייט הראשון. גם אם את מחפשת גבר עשיר, שוגר דדי, הבהירי לו מראש בפגישה הראשונה מהם הגבולות שלך בכל הנוגע למגע פיזי. יהיו לכם עוד הרבה דייטים אחרים להתקרב ולגעת. בכל מקרה- סקס בפגישה הראשונה זה לא ממש רעיון טוב. 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]