שלום, אורח


 
22/04/2014

 

אז הגעת למסקנה שאת רוצה למצוא גבר עשיר שיהיה האבא של ילדייך.ומה עכשיו? כיצד נהפוך חלום זה למציאות?

הנה כמה אפשרויות שיעזרו לך במסע למציאת בעל עשיר (לפחות מבחינה כלכלית):

 

 

1. הרשמי לאתרי הכרויות - קיימים כיום מגוון רחב של אתרי הכרויות עבור כל נישה שרק ניתן לחשוב, אפילו עבור נשים המחפשות גבר עשיר. חשוב לזכור שגם לבן הזוג הפוטנציאלי יהיו את הדרישות אותן הוא מחפש מבת זוגו העתידית, ולכן נסי להעריך בכנות את המראה החיצוני שלך , חכמתך והאישיות שלך. עשי רשימה של הדברים שצריכים שיפור ועבדי עליהם. הרעיון הוא לייצר תדמית של מצליחנית, מאחר ולרוב, גבר עשיר ירצה להתחתן עם אישה מוצלחת וזאת התדמית שאת מחפשת לייצר. באמצעות אתר הכרויות תצליחי להכיר מועמדים פוטניצאליים מתוך מאגר גדול של גברים עשירים.

 

2.זכרי שחלון האפשריות פתוח לתקופה קצובה של בין 10 ל -15 שנה. גברים יחפשו להתחתן עד גיל 40 ולרוב יעדיפו בחורות צעירות. לכן הזמן הטוב ביותר למצוא בעל עשיר הוא בטווח הגילאים שבין 20-35.

 

3.אל תהיי שקופה - אל תשאלי אותו כמה כסף הוא מרוויח, ועדיף שלא תדברי על כסף עד שהטבעת על האצבע שלך. אם הוא מדבר על כך תהיי מנומסת אבל תנסי שלא לפתח את השיחה( בעיקר אם אתם עדיין בשלב ההכרות הראשונית). בעיקרון עדיף שתהיי אדישה לנושא.

 

4. הימנעי בנוכחותו מלקלל, שתיית אלכוהול מרובה, סמים, צחוק רועש או התנהגות וולגרית. עשירים הם אנשים מתורבתים . גבר עשיר מחפש באישה מישהי שתוליד לו את ילדיו ולכן הוא יסתכל עליך וידמיין אילו ילדים תלדי לו ,וכיצד תחנכי אותם. עדיף לשמור על תרבות גבוהה.

 

5.למדי את עצמך בנושאים עליהם מדברים. העשירים הם אנשים מעניינים שמסתובבים במקומות חשובים. לעולם לא ניתן לדעת אם מי תדברי ואילו אפשרויות ייווצרו ממפגש שכזה. לכן כל פעם שאת נתקלת בנושא שאת לא בקיאה בו, חזרי הביתה וקראי לגביו. בעל עשיר יעריך בחורה מתעניינת ובעלת ידע, וידע לתגמל אותה בהתאם.

 

7.למדי טניס, גולף,רכיבה על סוסים או כל פעילות אחרת שהעשירים עוסקים בה. זה גם יעשיר את עולמך וגם יגרום לך להיות במיקום מצוין להתערבב עם החברה הגבוהה ולהכיר גבר עשיר. לפעמים מפגש עם צד שלישי הוא זה שיצית את הקשר.

 

8. סעי למקומות רחוקים אליהם נוסעים העשירים. זה כמובן לאחר שהכנת את עצמך למשימה. עדיך לנסוע עם ידיד או ידידה בעלי מראה עשיר או שהם באמת עשירים. תמיד טוב להיות קשה להשגה..

 

9. לאחר כל מה שנאמר פה זכרי- אל תתחתני עם גבר שאת לא אוהבת, גם אם הוא גבר עשיר זהו מתכון וודאי לחיים אומללים והקשר ייהרס בשלב כלשהו ואת תישארי לבד, מבוגרת, ובלי יכולת ליצור הכרויות חדשות . התחתני רק מאהבה ושמרי על נישואייך מוצלחים. 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]