שלום, אורח


 
18/03/2014

רוב אתרי ההכרויות הראשונים היו אתרים כלליים, של הכרויות בין נשים וגברים מכל הסוגים, כשרוב הגולשים בהם היו רווקים ורווקות צעירים שמחפשים זוגיות. עם הזמן, מגזרים שונים באוכלוסיה הבינו את הכח של האינטרנט לייצר קהילות ספציפיות והומוגניות ואימצו את השיטה של אתרי הכרויות. בעשור האחרון ניתן לראות שינוי מגמה מובהק בתחום של אתרי הכרויות. חלק גדול מהם היום הם אתרים נישתיים שמיועדים לקהילה ספציפית ולא פונים לקהל הרחב. כל קהילה בעצם מפתחת זירות הכרויות משלה באמצעות הפלטפורמה האינטרנטית.
הכרויות לנשים, הכרויות לאקדמאים, לצמחונים, להומואים, לדתיים ואפילו אתרי הכרויות לעשירים. את כולם ניתן למצוא היום בשפע באינטרנט. היתרון הגדול של אתרי נישה כאלו הוא שמראש מוגדר מכנה משותף משמעותי לכל החברים ואז סיכויי ההצלחה של הכרויות דרך האתר גבוהות יותר.

 

היתרונות של הכרויות באתרי נישה

 

כאשר אדם נרשם לאתר הכרויות בנישה מסוימת, הוא יודע לפחות שהבסיס הראשוני להתאמה קיים אצל כל חברי האתר ( חוץ ממקרים חריגים של אנשים שנרשמים לאתר סתם בשביל להציק ולהפריע). בעולם ההכרויות הקשה כל כך ומתסכל לפעמים, יש בכך הרבה. זה יותר פשוט מהכרויות בבר או מועדון, זה גם יותר פשוט מהכרויות דרך חברים ומכרים. כאשר מכירים משיהו באירוע חברתי אף פעם לא יודעים בדיוק מה הוא מחפש והאם יש בסיס להתאמה איתו. כאשר מכירים דרך מכרים וחברים, תמיד יש את תחושת המחויבות כלפי השדכן, שהרבה פעמים גורמת לפשרות וויתורים שלא מחזיקים מעמד בהמשך.
הכרות דרך אתר הכרויות מקלה על העניין. באתרי הכרויות נישתיים יש גם בסיס משותף שנותן נקודת פתיחה טובה יותר וגם, כמו באתרים אחרים, יש את האפשרות להכיר את המועמדים קצת יותר דרך שיחות צ'אט והודעות, לראות תמונות ולקבל התרשמות יותר מדויקת על מידת ההתאמה עוד לפני המפגש פנים אל פנים.

  

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]