שלום, אורח


 
26/02/2014

לאנשי עסקים מצליחים, בנקאים או עורכי דין יש תדמית של אנשים לא רומנטיים במיוחד. אולי זה בגלל שהם עסוקים מאוד או שמחשבתם טרודה בניהול העסק ואין להם זמן להתפנות למחשבות על מחוות רומנטיות. אך תפיסה זו היא לא רק מוטעית אלא גם מעליבה. כיום, גבר עשיר ומצליח יכול להשתמש באותם כלים העומדים לרשותו ליצירת הון גם לצורך יצירת רעיונות או ביצוע מהלכים רומנטיים בחיי הזוגיות שלו. גבר עשיר שיכול לנהל ארגון גדול או חברה משגשגת יכול לרתום את יכולותיו גם לטובת עולם ההכרויות או מערכות היחסים. הטיפים שמופיעים כאן יכולים לעזור לכל גבר עשיר או מצליח להצטיין בכך.

 

לפנות זמן לבת הזוג שלך

 

כאיש עסקים מצליח או גבר עשיר, ודאי יש לך כישורי ניהול זמן יוצאים מגדר הרגיל. לכן, השתמש ביכולת מועילה זו כדי למצוא ולפנות זמן בלוח הזמנים העמוס שלך כדי לבלות עם האישה החשובה לך. אם תגיד לבת זוגך או למי שפגשת זה עתה דרך אתר הכרויות שאין לך זמן ללכת לסרט או שאתה עסוק מכדי למצוא זמן לצאת למסעדה, למעשה אתה אומר לה שהיא לא חשובה לך מספיק או שהיא לא נמצאת בראש סדר העדיפויות שלך.

אם אתה גבר עשיר שמנהל חברה גדולה ותחתיך ישנו מספר גדול של עובדים, בוודאי יצא לך לשבח אחד מהעובדים המצטיינים או להעניק לו בונוס על עבודתו הטובה. אין כל מניעה מלקחת את המנהג הזה ולהעביר אותו לחיי הזוגיות, רק שפה לא נקרא לזה בונוס או העלאה במשכורת אלא מחווה רומנטית לאישה שאתה אוהב. אם מי שאיתך מתייחסת אלייך טוב, דואגת לתחזוק מערכת היחסים שלכם וגורמת לך להיות מאושר, למה לא להפתיע אותה באמצעות יום כיף בספא איכותי או בילוי רומנטי בחופשה בצימר בסופ"ש, בו שניכם תוכלו להנות ביחד? ניתן למצוא היום מגוון רחב של צימרים בחיפה ובשאר אזור הצפון שמותאמים במיוחד לבילוי של העשירון העליון.  אפשר גם לחשוב יותר בגדול: החלף לה את הרכב לדגם חדש יותר או קנה לה תכשיט יוקרתי, כל דבר שיכול לשמח אותה ויראה לה שאתה מעריך אותה. כמובן שאנחנו לא באמת משווים את בת זוגך לאחד מעובדיך, אבל מחווה רומנטית שכזו תגרום לשניכם להרגיש טוב.

יש בבעלותך עסק מצליח והרבה לקוחות? חשוב איך אתה מתייחס ללקוח החשוב והרציני ביותר שלך. אתה הרי אף פעם לא תגיד לו שאין לך זמן לדבר איתו בטלפון או להיפגש למשקה ולדבר על עסקים. באותה מידה- מדוע שתגיד לאהובתך שאין לך זמן לשוחח או להיפגש? זו הרי דרך בטוחה לגרום למישהי להרגיש שהיא לא מספיק חשובה לך. מצא את הזמן להיפגש לאיזה משקה בבר או לנשיקה חטופה בדרך לעבודה או באמצע היום.

כל כך הרבה גברים עשירים משתמשים בתירוץ של "אין לי זמן", אבל אם אתם מוכנים להישאר שעות נוספות בעבודה כדי לסגור עסקה, למה לא להשקיע שעות נוספות במערכת היחסים שלכם? היום עסקים וחברות רבות משקיעות זמן ואנרגיה בשימור לקוחות ובמתן תשומת לב ראויה ללקוחות שחשובים להם, על ידי שליחת אימיילים, שיחות טלפון, מכתבים או הטבות. בתור איש עסקים קל לך לראות את ההיגיון שבזה: הרבה יותר קל להשקיע מאמץ בשימור הלקוח הקיים מאשר גיוס לקוחות חדשים. ובהתאמה- חשבו כמה זמן ואנרגיה תצטרכו להשקיע בחיפוש בת זוג חדשה: להירשם לאתר הכרויות, לצאת לדייטים ולפגישות עיוורות וכו', כשכל מה שנדרש לכם כדי לשמר את מערכת היחסים הנוכחית הוא למצוא דרכים או מחוות רומנטיות פעם בכמה זמן כדי לשמח את בת הזוג שלכם.

  

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]