שלום, אורח


 
19/02/2014

גברים רבים הגולשים באתרי הכרויות נתקלים בבעיה שכיחה: איך להצליח לתפוס את תשומת ליבה של מישהי? ואיך אפשר לגרום לכמה שיותר נשים לענות חזרה לפניות שלהם? למעשה, קבלת תגובות או פניות מנשים זה לא דבר כל כך קשה. ברגע שתבינו שאופן כתיבת הפרופיל שלכם באתר הכרויות הוא בעל ההשפעה המכריעה ביותר על כמות התגובות שתקבלו, יהפכו חייכם לקלים הרבה יותר.

זוכרים שבעבר היו מתפרסמות בעיתונים ובמגזינים מודעות הכרות רבות, בהם אנשים (בעיקר גברים) היו צריכים לתאר את עצמם במילים ספורות (כמו למשל: "גבר אמיד מחפש להכיר בת זוג יפה ומצחיקה")? ובכן, המודעות האלו למעשה כלל לא נעלמו, הן פשוט עברו להתנוסס באתרי הכרויות שונים ברחבי הרשת, כחלק מהפרופיל של המשתמשים. ובכן, הגיע הזמן ללמוד כיצד לכתוב את המודעות האלו ואיך להשתמש בצורה נבונה במערך ההכרויות באינטרנט.

 

כתיבת פרופיל מדויקת

 

לפני שאתם בכלל מתחילים לשלוח הודעות או תגובות באתר הכרויות, כדאי שיהיה לכם קודם פרופיל שכתוב היטב, שיכול למשוך את תשומת הלב של הגברת שאתם מעוניינים בה. השלב הראשון של כתיבת פרופיל הוא (בדרך כלל) כתיבת ההקדמה. אם תתעקשו להכניס בחלק זה משפט שמתאר עד כמה אתם עשירים או באיזו מכונית יוקרה אתם נוהגים, הרי שכנראה שאתם חושבים שזוהי הדרך היחידה בה נשים איכותיות יהיו מוכנות לדבר אתכם. לכן כדאי לשנות גישה: כדי לתפוס את תשומת הלב של נשים, יהיה עליכם למצוא דרך להפריד את עצמכם מיתר הגברים שבאתר ולגרום לפרופיל שלכם לבלוט גבוה מעל לרצף הפרופילים המשעממים והחד גוניים האחרים. אם תצליחו לכתוב הקדמה משעשעת ומספיק יוצאת דופן- תוכלו לגרום לכל אחת לקרוא את את תמצית הפרופיל שלכם ואף להמשיך ולהגיע לפרופיל המלא והמפורט, בו מופיעים יתר הפרטים הביוגרפיים שלכם. לכן, במקום משפט כמו: "גבר אמיד מחפש בת זוג ומציע תמיכה מלאה", כתבו משהו שונה, כמו: "אחראי ושקול ביום, חסר עכבות בלילה…".

השלב הבא הוא עריכת הפרופיל עצמו. ראשית- נסה להגדיר מי אתה. האם אתה מצחיק? רציני? ביישן? והתאם את הפרופיל למסקנותייך. כתבו בפרוטרוט ובכנות מי אתם באמת, אך בצורה שתעורר את הסקרנות של הקוראת ותגרום לה לרצות לשאול אותך שאלות ולהכיר אותך יותר לעומק. המפתח לכתיבת פרופיל טוב לאתר הכרויות הוא מה אתה כותב ואיך אתה כותב את זה. כל אחד הרי יכול להכין רשימת מכולת של תכונות האופי שלו, אבל החוכמה היא לגרום לאותה רשימה להראות כאילו היא נכתבה על ידי חבר קרוב ולא ע"י עוד גבר שרשום באתר הכרויות. הגבר הממוצע יכתוב משהו בסגנון: "אני אוהב לבלות במסעדות טובות ובחוף הים". לעומת זאת אתם יכולים לכתוב: "אני אוהב להכין סל פיקניק מלא בגבינות טובות ומאפים ריחניים, בקבוק יין טוב ולשבת מול קולות הגלים המתנפצים בחוף הים". משפט שכזה יוצר תמונה מנטלית ויזואלית ברורה, שבוודאי תדבר אל נשים רבות הגולשות באתרי הכרויות ונתקלות בעיקר בטקסטים חסרי מעוף.

על הפרופיל להכיל גם את החלקים הפחות מעניינים בביוגרפיה שלכם, כמו- גיל, מקצוע, ילדים וכד'. ולבסוף, כדאי מאוד שהפרופיל שלכם יכיל גם לפחות תמונה אחת. כלל ידוע באתרי הכרויות הוא שחברים עם תמונות מקבלים הרבה יותר פניות מאשר כאלו שאין להם תמונה. ברגע שיש לכם פרופיל מלא וכתוב היטב, זה רק עניין של זמן עד שתתחילו לקבל מבול של פניות ותגובות. בהצלחה! 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]