שלום, אורח


 
10/02/2014

כל מי שמחפש הכרויות רומנטיות מכיר את הסיפורים וההמלצות מהסביבה על דרכים שונות להכיר בני זוג פוטנציאליים. אחת הדרכים שאנשים מתלבטים רבות אם להשתמש בה היא הכרות בשיטת בליינד דייט. הביטוי בליינד דייט, פשוטו כמשמעו, מתאר מפגש בין אנשים שלא נערכה ביניהם הכרות מוקדמת. בליינד דייט הוא בדרך כלל תוצאה של ניסיון לשידוך על ידי חברים משותפים או בני משפחה של שני המשתתפים. היום ניתן למצוא גם חברות המתמחות בתחום ההכרויות שעורכות ערבי בליינד דייט קבוצתיים המכונים ספיד דייט.
דרך נוספת לפגוש אנשים ללא הכרות מוקדמת היא באמצעות אתר הכרויות. בעבר, אנשים התלבטו מאוד גם לפני רישום לאתר הכרויות, אך כיום, זו האופציה הנפוצה ביותר בקרב רווקים ורווקות המחפשים זוגיות.
אמנם גם דרך אתר הכרויות מדובר במפגש עם אנשים זרים, אך יש לכך כמה יתרונות מרכזיים שהופכים אותו לעדיף על פני פגישה עיוורת.

יתרונותיו של אתר הכרויות

כאשר מכירים דרך אתר הכרויות, הבחירה עם מי להיפגש היא בידי המשתמש. בפגישה עיוורת, לעומת זאת, הבחירה מתבצעת על ידי גורם חיצוני. כל מי שגולש באתר הכרויות בוחר מתוך המאגר הקיים באתר את המועמדים שנראים לו הכי רלוונטיים אליו לאחר צפיה בפרופילים אישיים, שיחות ראשוניות באמצעות מערכות צ'אט, החלפת הודעות אישיות ועוד. ניתן לומר בכלליות, כי פגישה באמצעות אתר הכרויות מבוססת על איזו שהיא הכרות בסיסית לפני המפגש פנים אל פנים.
בנוסף, בהכרות דרךר אתר הכרויות, אין הרגשה של מחויבות כלפי מארגן הפגישה, כמו בבליינד דייט. מאחר ובבליינד דייט בדרך כלל מי שמכיר בין האנשים הוא חבר משותף, הרבה פעמים נוצר מצב בו יוצאים לפגישות המשך כדי לרצות אותו ולאו דווקא בגלל שבאמת יש עניין להמשיך ולהתקדם בקשר.
הבחירה באתר הכרויות היא הבחירה החכמה ביותר שיכולים לעשות היום אנשים שמחפשים זוגיות. המגוון והשפע של אתרי הכרויות שונים יכולים לאפשר לכל אחד למצוא את הזוגיות המתאימה לו. 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]