שלום, אורח


 
03/02/2014

חלק גדול מהאנשים שמחפשים זוגיות היום בוחרים לעשות זאת באמצעות האינטרנט. עושה רושם שלאף אחד כבר אין כוח לשידוכים הלא מוצלחים של חברים, להכרויות דרך קרובי משפחה או להתאמץ לצאת ולנסות להכיר אנשים במקומות בילוי שונים. החיפוש אחר הכרויות באינטרנט הוא קל, זמין ונגיש מכל מקום ויש בו משהו מאוד מפתה.
האינטרנט מספק מספר ערוצים שונים שמשרתים את עולם ההכרויות מצוין- בראש ובראשונה אתרי הכרויות ואליהם מתווספות גם הרשתות החברתיות ואפליקציות ההכרויות.

אתרי הכרויות

אתר הכרויות הוא האופציה הותיקה ביותר להכרויות ברשת. הכרות דרך אתר הכרויות היא בעלת יתרון עצום. קודם כל, לכל החברים באתר יש מכנה משותף ידוע מראש של חיפוש זוגיות. זה שונה מרשתות חברתיות למשל, כיוון שאתרי הכרויות נועד במיוחד עבור המטרה הזו ולכן פוטנציאל ההצלחה בו הוא גבוה.המידע שמופיע אודות החברים באתר הוא מידע יעודי לתחום ההכרויות וכאן תוכלו לקבל את הפרטים הרלוונטיים ביותר עבור מועמד כזה או אחר.

רשתות חברתיות

היתרון הגדול של הכרויות ברשתות חברתיות הוא שהן ניתנות לשימוש בחינם. ברוב אתרי ההכרויות החברות עולה כסף, בעוד שברשתות חברתיות אין צורך בתשלום. יתרון נוסף הוא שאפשר לנצל קשרים חברתיים רבים בשביל למצוא בן זוג פוטנציאלי. יחד עם זאת, חשוב לזכור שזו אינה פלפטורמה שנבנתה במיוחד לתחום ההכרויות וכלן היא לקוחה בחסר בחלק מהקריטריונים.

אפליקציות הכרויות

היום ניתן לנצל את האינטרנט לגלישה בכל זמן, מכל מקום ובכל שעה באמצעות מכשירים ניידים כמו סמארטפונים וטאבלטים. יזמים שונים זיהו את הפוטנציאל הזה לתחום ההכרויות ופיתחו אפליקציות מיוחדות בתחום. ברוב המקרים, אפליקציות הכרויות מבוססות על אתרים רגילים שמפתחים גרסה מצומצמת של האתר על מנת לאפשר לגולשים להמשיך להשתמש בשירותי האתר גם דרך המכשיר הנייד. היתרון הגדול של אפליקציות הכרויות הוא כמובן הזמינות המידית שלהן בכל רגע נתון וכן הדיסקרטיות שקל יותר לשמור עליה במכשירים אישיים מסוג זה.

 


 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]