שלום, אורח


 
23/01/2014

אנשי העשירון העליון ידועים בכך שהם שומרים על הפרטיות והאנונימיות שלהם מכל משמר. עובדה זו הופכת את כל נושא ההכרויות לעשירון העליון ליותר ממורכב. אנשים בעלי ממון לא יכולים להרשות לעצמם להתחיל עם כל גבר או אישה זרים כיוון שהם עלולים לחשוף את עצמם למצבים רגישים בהם ינסו לסחוט אותם או לנצל אותם. נושא הכרויות בעולם העשירים גם הולך יד ביד עם חשש מה או חוסר אמון: לגבר עשיר קשה לדעת האם האישה שאיתו מעוניינת בו בשל האישיות שלו או רק בגלל הכסף שלו. אישה עשירה תמיד תחשוש שהגבר שאיתו היא יוצאת מעוניין רק לנצל אותה ולחיות על חשבונה.

לכן אנו עדים לתופעה שבה אנשי העשירון העליון מסתובבים בחוגים סגורים, ודואגים לשמור על הקלפים שלהם קרוב לחזה, במיוחד בתחום האהבה או הכרויות. יחד עם זאת, גם אם אתה עשיר כקורח, אין זה אומר שאתה נהנה מהבדידות. גם אנשי העשירון העליון מחפשים אחר אהבה, רק שמן הסתם הם יפנו למקורות אחרים כדי למצוא בן זוג (שדכנים, מקורבים וכד'). אחת הדרכים שהפכו לאחרונה לאופציה נוחה ופופולרית הם אתרי הכרויות המיועדים לעשירון העליון.

 

אתרי הכרויות לעשירון העליון

 

אתרי הכרויות לעשירון העליון אינם שונים בהרבה מאתרי הכרויות אחרים. ההבדל היחיד הוא שאלו אתרים אקסלוסיביים המיועדים לאנשי העשירון העליון, ממש כמו שיש אתרי הכרויות ייעודיים לאקדמאים, לדתיים או לקהילה הגאה. הסיבה שאתרי הכרויות אלו הפכו לפופולריים יותר ויותר בקרב אנשי העשירון העליון היא מכיוון שבמובן מסויים השימוש באינטרנט ובטכנולוגיה כדי להכיר בני זוג היא מאוד קלה ונגישה, ובמקביל אתר ההכרויות מספק את ההגנה והאנונימיות שאנשים עשירים במיוחד מחפשים. כמו באתרי הכרויות אחרים, יכולים הנרשמים לפתוח כרטיס אישי בקלות ובמהירות, לרכוש מנוי כדי ליצור קשר עם מנויים אחרים, ליצור הודעות, לשוחח בצ'אט לשלוח תמונות וכד'. אתרי הכרויות לעשירון העליון מאפשרים גם סינון קפדני של הנרשמים לאתר, על ידי ביצוע הרשמה מפורטת, רכישת מנוי בתשלום ומנגנוני שמירה על פרטיות נוספים. הודות לאותם אתרי הכרויות, גברים ונשים בודדים מקרב העשירון העליון יכולים כעת למצוא בן או בת זוג בדרך המבטיחה להם שמירה על פרטיות מצד אחד, והיחשפות למאגר גדול של פנויים ופנויות הולמים מהצד השני. גם אלמנים ואלמנות, גרושים או גרושות בעלי הון יכולים לפרוץ כעת את מחסום הבדידות ולמצוא אהבה חדשה באמצעות אתרי הכרויות ייעודיים אלו. 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]