שלום, אורח


 
30/12/2013

כאשר מחליטים להירשם לאתר הכרויות כדאי לדעת שהכרויות דרך האינטרנט לא תמיד פשוטות יותר מבדרכים הישנות. אמנם קל יותר לבחור מתוך מאגר גדול של אנשים, אמנם קל יותר לדעת פרטים בסיסיים על כל גולש לפני שפונים אליו, אמנם יש משהו פחות מלחיץ מלהתחיל את התקשורת באופן וירטואלי ולא פנים אל פנים, אך עדיין הכרויות באינטרנט הן הכרויות לכל דבר. צריך להשקיע בהן, צריך לחשב צעדים, צריך להתכונן וכן, צריך גם לחזר. כמו בכל חיזור, גם בחיזור דרך אתר הכרויות יש חוקים וטיפים שיכולים לעזור.

 

טיפים לכתיבת הודעות באתר הכרויות

החיזור דרך אתר הכרויות הוא למעשה חיזור לכל דבר. צריך לתכנן אותו ולהקפיד לבנות אותו בשלבים. השלב הראשון הוא הפניה הראשונית דרך מערכת ההודעות של האתר.

חשוב להכיר ולהתרשם כמה שיותר מהפרופיל של האדם אליו רוצים לפנות. צריך לנסות לנסח הודעה מעניינת ולא לכתוב משהו בנאלי שכולם כבר מכירים. אפשר לנסות לשלב בהודעה משהו אישי דרך ההכרות עם הפרופיל האישי. זה  יהפוך את הפניה ליותר אישית, מעניינת ומושכת.

כאשר עומדים לשלוח הודעה ראשונה באתר הכרויות, חשוב לנסח הודעה קצרה ותמציתית. הודעה ראשונה צריכה לעורר סקרנות אצל הצד השני ולמשוך אותו לכיוון של שיחת המשך. חשוב לא לנדב יותר מדי פרטים ולא להאריך שלא לצורך. הודעה ראשונה צריכה לדבר בעיקר על הצד השני, של מקבל ההודעה ולא על הכותב.

צריך לזכור שהמטרה באתר הכרויות היא להרשים את הצד השני במידה כזו שנוכל להתבלט מעל מועמדים אחרים. חשוב להקפיד על הניסוח, על הכתיבה, לבדוק שגיאות כתיב ולעשות הגהה לטקסט שאנחנו שולחים. אחרי הכל, מדובר בהודעה שתהיה לה השפעה על הרושם הראשוני שניצור אצל הצד השני. 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]