שלום, אורח


 
23/12/2013

אם אי פעם נכנסתם לאתר הכרויות באינטרנט והצצתם בדפי הפרופיל של משתמשים שונים באתר, בטח היו דפי פרופיל שבחרתם להתעכב עליהם יותר מאחרים וכאלו שלא בזבזתם עליהם יותר משניה. הסיבה לכך היא שיש דפי פרופיל שהם יותר אטרקטיביים מאחרים, כאלו שמושכים ישר את תשומת ליבנו וגורמים לנו לעצור, לקרוא את הטקסט האישי, להתעמק בפרטי המידע הכלליים (גיל, מקום מגורים) להתבונן בתמונה, ואולי גם לשלוח מסר אישי. לדף הפרופיל באתר הכרויות באינטרנט יש חשיבות עצומה: דף פרופיל באתר הכרויות הוא למעשה דף פרסומי או שיווקי, שבו כל אחד ואחת מאיתנו מנסים "למכור" את עצמנו בצורה הטובה ביותר ולמשוך אלינו בני זוג פוטנציאלים. אם לא תשקיעו בדף מידע מפורט ומושך, כך משתמשים אחרים באתר עלולים לדלג עליכם ולהמשיך הלאה. פרופיל אטרקטיבי מביא למספר גדול יותר של פניות. על מה חשוב להקפיד בעת יצירת דף פרופיל לאתר הכרויות?

 

טקסט, תמונה, כנות

 

תקציר מושך וקולע - העת כתיבת פרופיל עבור אתר הכרויות, יש לכם אופציה להוסיף משפט קצר ומסכם שמתאר אתכם ואת מה שאתם מחפשים באופן קצר ותמציתי. משפט זה מופיע בדרך כלל ככרטיס ביקור קטן בתוצאות החיפוש, ורק מי שיבחר ללחוץ על כרטיס ביקור זה יגיע אל הפרופיל המלא שלכם. על כן, לתקציר זה חשיבות אדירה ביצירת רושם ראשוני ובמשיכת בני זוג פוטנציאלים ללחוץ על הכרטיס שלכם ולהכיר אתכם קצת יותר לעומק. השקיעו זמן ומחשבה בניסוח משפט קצר ותמציתי ומושך כזה שמרמז במעט על האופי או המהות שלכם. הסתכלו בניסוחים של אנשים אחרים כדי להבין מה "עובד" ומה לא.

 

תמונה - הוספת תמונה הוא אולי השלב החשוב ביותר בבניית פרופיל לאתר הכרויות ולא מומלץ לוותר על שלב זה. עובדה ידועה היא שכרטיס פרופיל ללא תמונה מוביל לאפס פניות. הקפידו שזו תהיה תמונה טובה ומחמיאה, באיכות טובה (לא מפוקסלת או מטושטשת), בה ניתן לראות את פניכם בצורה ברורה. חשוב שהתמונה תהיה עדכנית. כדאי להעלות כמה תמונות: לפחות תמונת פנים אחת ותמונת גוף אחת.

 

היו כנים - אין טעם לשקר בפרופיל של אתר הכרויות, בסופו של דבר ניאלץ להתעמת עם המציאות הקרה… אם זה בנתונים האישיים (גיל, גובה, מראה, השכלה, תעסוקה) או בטקסט המפורט (מה אני אוהב, את מי אני מחפש) היצמדו תמיד לאמת והיו כנים ככל האפשר. בסופו של דבר, אנחנו רוצים למצוא מישהו שיאהב אותנו בזכות עצמנו, ולא בזכות מה שהיינו רוצים להיות.

 

מה אני אוהב? מה אני מחפש? לפני שאנחנו מתחילים בכתיבת פרופיל לאתר הכרויות, כדי לשבת כמה דקות ולהכין שתי רשימות: אחת של דברים שמתארים את האופי שלנו ואת הדברים שאנחנו אוהבים לעשות, והשנייה- מה אנחנו מחפשים בבני זוג. בדרך זו השלמת הכרטיס תהיה קלה יותר, וככל שנפרט יותר על עצמנו ונדע מה אנחנו מחפשים, נוכל למצוא התאמות טובות יותר באתר ההכרויות.

 

שמרו על חיוביות ועל בטחון עצמי - אין דבר שמושך אנשים יותר מבטחון עצמי וגישה חיובית. המנעו מכתיבת טקסט שלילי או ממורמר. ברשימת הדברים שאתם מחפשים בבן או בת זוג עדיף לפרט איזה תכונות אתם כן מחפשים מאשר מה אתם לא מחפשים או מה דוחה אתכם. אם הביטחון העצמי שלכם נפגע עקב חיפוש ממושך- אל תתנו לזה ביטוי בפרופיל האישי. שמרו על אופטימיות. 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]