שלום, אורח


 
16/12/2013

נדמה כי בשנים האחרונות אין סוף לרעיונות החדשים שמתווספים לתחום ההכרויות. עולם הרווקות מחפש כל הזמן דרכים חדשות ליצור הזדמנויות מיוחדות ומגוונות להכרויות בין אנשים.התופעה המשמעותית ביותר בתחום זה בעשור האחרון היא כמובן אתרי הכרויות באינטרנט, שהפכו לפלטפורמה הפעילה ביותר בתחום ההכרויות. אך ישנם גם רעיונות אחרים שהולכים ותופסים תאוצה עם הזמן, אחד מהם הוא טיולי הכרויות.יש היום חברות שמתמחות בארגון טיולים מיוחדים לפנויים ופנויות שמטרתם לייצר הכרויות מוצלחות.
מי שחווה טיול הכרויות מספר כי זו אופציה נהדרת להכיר בני זוג פוטנציאליים.בטיול הכרויות נחשפים לאנשים במשך יום שלם ויש הרבה הזדמנויות לתקשר עם כמות גדולה יחסית של אנשים ביום אחד. בנוסף, יש משהו מאוד אמיתי בסיטואציה הזו. אנשים מגיעים לטיולים בצורה הכי טבעית שיש,בלי מסכות, בלי לבוש מהודר, בלי איפור, כך שניתן להתרדם מהאנשים בצורה הכי פשוטה וישירה.

איך מארגנים טיול הכרויות

טיולי הכרויות מאורגנים  בדרך כלל על ידי חברת טיולים עם התמחות בתחום או אתר הכרויות שדואג לקיים פעילויות הכרות שונות לחבריו. בחלק מהמקרים יש שיתוף פעולה של שני הגורמים ביצירת הטיול.כאשר מארגנים טיול הכרויות מתנהל תהליך רישום קפדני. המטרה היא לרשום לטיול כמות שווה של גברים ונשים וכן להתאים את המשתתפים גם מבחינת הגילאים וסגנונם האישי. זאת על מנת שהסינון הראשוני יגרום להיווצאות קבוצה טובה ואיכותית עם סיכויי הצלחה גבוהים להכרויות.ישנם סוגים שונים של טיולי הכרויות. לרוב, הם מתקיימים בארץ במתכונת חד יומית, אך יש גם טיולים ארוכים יותר ויש אפילו טיולי הכרויות שכוללים נסיעה לחו"ל.
מומלץ למי שרוצה להתנסות לראשונה בטיולי הכרויות להתחיל מטיולים קצרים וקרובים יותר על מנת שיבדוק אם הפעילות החברתית הזו מוצאת חן בעיניו ומתאימה לו. 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]