שלום, אורח


 
08/12/2013

אחד הכללים הלא כתובים של הכרויות בעשירון העליון הוא שעל הגבר לפנק את בת זוגו במתנות יוקרתיות. נשים רבות שמחפשות להכיר בעל אמיד מודות שחלק גדול מההנאה שבלצאת עם גבר עשיר הוא המתנות וההפתעות המזדמנות במהלך הקשר. אין כמו בושם, תכשיטים או בגד מכיכר המדינה כדי להרשים את בת הזוג שלך ולגרום לה להרגיש נאהבת.

 

כיצד להרשים את האישה שלך באמצעות מתכות יקרות?

 

אחת הדרכים הפופולאריות של גברים להראות לחברות ולנשים שלהם את אהבתם היא באמצעות השימושים השונים של מתכות יקרות. אולם, שימוש במתכות אלו צריך להיעשות בחכמה, על מנת לשבות את ליבה של האישה. מתן מתנה יקרה מאוד בתחילת הקשר יכולה להעמיד רף ציפיות גבוה מאוד, ולגרום לאכזבה בעתיד. אם אתם יוצאים כמה חודשים, ואתם בזוגיות חדשה וצעירה, תוכל לרכוש בעבור זוגתך שרשרת יפה, זוג עגילים מיוחד, או אפילו צמיד מקורי העשוי כסף. כאשר הקשר כבר מצוי בשיאו, ואתם מכוונים לקראת חתונה, תוכל להעלות את עלותה של המתנה, ולתת לבת הזוג שלך הרגשה שהיא חשובה לך. במקרה כזה תוכל לרכוש טבעת אירוסין או עגילים או כל תכשיט אחר מזהב אמיתי, מה שמראה על הצהרת כוונות רצינית. לבסוף, גם בזוגיות ארוכת שנים חשוב להראות את אהבתך לאישה של חייך, ובמקרה הזה תוכל לרכוש לה חפצי אומנות שונים, אם היא בעניין, או טבעת זהב משובצת באבנים יקרות, אשר מראה את האהבה והמחויבות שלך כלפיה.

 

כסף וזהב בשימוש בתכשיטים

 

מתכות יקרות אשר נפוצות בשימוש בתכשיטים הן כסף וזהב. במקרה בו מדובר ביסודות יקרים אלו תוטבע על התכשיט חותמת אשר מעידה על מידת הטוהר של המתכת. מאחר וזהב טהור וגם כסף טהור הן מתכות רכות מידי ליצירה של תכשיטים עמידים, מוסיפים רכיב או שניים לתערובת, ויוצרים סגסוגת חזקה ואיכותית.

 

תכשיטי כסף: רוב תכשיטי הכסף מיוצרים מכסף סטרלינג, והחותמת על התכשיט המעידה על כך נושאת את המספר 925. כאשר מספר זה מופיע על התכשיט, מדובר בתערוכת אשר מכילה 92.5% כסף, ו- 7.5% מתכת משנית אחרת.

 

תכשיטי זהב: בתכשיטי זהב נעשית אבחנה בין דרגות שונות של קרטורה, והחותמות אשר מוטבעות על התכשיטים מן הסוג הזה מסומנות בשתי צורות עיקריות: או מספר בין שלוש ספרות, או מספר ולצדו האות K.

 

מתכות יקרות לאנשים יקרים

 

יסודות יקרים מסוג כסף וזהב, הם אחת הדרכים הטובות ביותר להביע אהבה כלפי מישהו שיקר לנו. גם ללא מילים תוכל להביע את רצינות הקשר, ואת האהבה והרגשות העזים שאתה חש לבת זוגך, באמצעות תכשיטי יוקרה אשר עשויים ממתכות אלו. חשוב להתחיל בצניעות וככל שהקשר מתקדם להגדיל את שווי התכשיטים.    

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]