שלום, אורח


 
04/12/2013

נשים רווקות רבות שמות להן למטרה לכבוש את ליבו של גבר עשיר ולהתחתן איתו. הרצון להיות עשיר או עשירה ולחיות ברווחה כלכלית הוא לא סוד וכבר לא משהו שאנשים מתביישים בו, כפי שראינו בתוכניות טלוויזיה כמו "הרווק" או "מעושרות". הבעיה היא שגברים עשירים נוטים להסתובב במעגלים סגורים משלהם, ולאישה הממוצעת קשה למצוא דרכים ומקומות בהם תוכלנה לפגוש גבר עשיר, לפצוח איתו בשיחה, להרשים אותו ולבסוף לקבל הצעה לדייט ואף לשאוף לטבעת האירוסין הנחשקת. הן מפנטזות על חתונה גדולה ומנקרת עיניים, על חליפת חתן יוקרתית, על שמלת כלה מפוארת ועל ירח דבש חלומי וחיים עשירים ומאושרים בהמשך.קשה, אך לא בלתי אפשרי! כיום ניתן למצוא שפע של רעיונות לדרכים ומקומות בהם יכולות נשים לפגוש גבר עשיר, ביניהם אתר הכרויות ייעודי, מסיבות ונשפים, מועדונים אקסלוסיבים ועוד.

 

טיפים למציאת בעל עשיר

 

אחד האמצעים הקלים יותר למציאת בעל עשיר הוא רישום לאתר הכרויות ייעודי המפגיש בין נשים יפות לגברים עשירים. הרישום קל ומהיר ולרוב גם חינמי, ודורש רק תיחזוק יומיומי. כיום קיימים כמה וכמה אתרי הכרויות כאלו, ואם מישהי מעוניינת להרחיב את האפשרויות שלה מעבר לישראל ויש לה שליטה טובה באנגלית, כדאי לה להירשם גם לאתרי הכרויות מקבילים בארה"ב או במדינות דוברות אנגלית באירופה.
היום אפשר גם לשלב חופשה פנטסטית יחד עם הכרויות של גברים מהעשירון העליון: ישנם מספר אתרי נופש יוקרתיים אליהם נוהגים להגיע עשירי העולם וכן מפורסמים רבים. מקומות כמו סן טרופה, קאפרי, סרדיניה ואגם קומו באיטליה הם אתרי נופש מרהיבים המושכים אליהם עשירים מכל העולם. מי שרוצה למצוא בעל עשיר, כדאי שתכלול את אחד היעדים האלו בטיול הבא שלה.
דרך אחרת למצוא בעל עשיר הוא להשתלב במקום עבודה יוקרתי: סוכנות מכוניות יוקרתית, מועדון גולף, מועדן יאכטות, חנויות סיגרים וכד'. אלו מקומות שרק גברים ממעמד כלכלי מסויים יכולים להרשות לעצמם, וזו הזדמנות פז להכיר גבר עשיר ולהרשים אותו בידע ובקסם שלך.
עוד מקומות להכיר בהם גבר עשיר הם בבר במלון חמישה כוכבים או בספא אלגנטי, במסעדה יוקרתית, מועדוני חברים אקסלוסיביים, פרמיירות להצגות או מופעים, ארועי תרבות ואמנות, נשפי התרמה ועוד.
אפשר ומומלץ להיעזר ברשימות המתפרסמות מדי פעם בעיתונים הכלכליים של הרווקים העשירים והמבוקשים ביותר בארץ ומשם להבין איפה הם מסתובבים, מה התחביבים שלהם, מה הם מחפשים באישה ועוד.

  

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]