שלום, אורח


 
01/12/2013

בשנים האחרונות חזרה לאופנה תופעה ישנה שבעבר כבר איבדה מכוחה. הכוונה היא לנשים ששמות בראש סדר העדיפויות שלהן בחיים עושר והצלחה, ועל פי זה פועלות גם בתחום ההכרויות. יש היום הרבה נשים שלא מתביישות להודות שהן מחפשות גבר עשיר. כמובן שיש עוד דברים חשובים, כמו אהבה, חברות, משיכה.
אבל הן רוצות שקודם כל, הוא יהיה עשיר. למרות ההתפתחות הרבה בתחום קידום מעמד האישה, עדיין ניתן לראות נשים שתופסות את העולם בגישה הישנה. נשים שלא מוכנות לוותר על גבר חזק ודומיננטי לצידן. אחת התופעות המעניינות בתחום ההכרויות היא נשים יפות, מצליחות ומתקדמות, שלמרות הכל, בוחרות לחפש במוצהר גבר עשיר ומצליח כבן זוג לחיים.אחד מעקרונות היסוד של התפיסה הפמיניסטית הוא החתירה לעצמאות כלכלית של נשים, מתוך אמונה כי עצמאות זו תהווה פתח לחופש מוחשי וגשמי כאחד בקרב הנשים. על רקע העובדה כי רוב הנשים בעולם המערבי מגדירות עצמן היום כפמיניסטיות, או כמזדהות עם הרעיונות הפמיניסטיים, נראית השאיפה של נשים רבות לבחור את בן זוגן על פי עושרו מוזרה במעט.

 

אתר הכרויות מיוחד

 

נשים שמחפשות בעל עשיר לא תמיד יודעות איפה יצליחו למצוא אותו. חלק מחפשות להכיר גבר עשיר דרך מכרים וחברים, חלק דואגות להסתובב ב"מקומות הנכונים", אך המקום הטוב ביותר היום להכרויות לעשירים הוא באתר הכרויות באינטרנט. כל התחום של הכרויות עבר להתנהל היום בעיקר ברשת, בעיקר בגלל הנוחות והזמינות של האינטרנט, אך גם בגלל היכולת של הרשת להתאים את עצמה לקהילות מסוימות. כך נוצרו אתרי הכרויות רבים שמשרתים אוכלוסיות מאוד פרטניות, למשל כמו נשים שמחפשות גבר עשיר. באתר הכרויות זה, יש מאגר גדול של גברים עשירים ונשים יפות שמחפשים אחד את השני ובכך בעצם משפרים מראש את הסיכוי שלהם להצליח בחיפוש אחר זוגיות.


  

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]