שלום, אורח


 
14/11/2013

בחיים של כל גבר ואישה רווקים, מגיע השלב הזה שבו אנחנו שואלים את עצמנו- האם אי פעם אמצא אהבה? לפעמים נדמה לנו שאנחנו מתוסבכים מדי או שיש לנו סטנדרטים יותר מדי גבוהים ואף אחד לא ירצה להיות איתנו בחיים. אבל הכמיהה לאהבה ולזוגיות היא אוניברסלית, ואנשים יעשו כמעט הכל כדי להכיר מישהו, כדי למצוא זוגיות, כדי לא להיות לבד. זו אחת הסיבות לפריחה בתחום אתרי ההכרויות באינטרנט, שהפכו את החיפוש אחר החצי השני לכל כך הרבה יותר קל.

אתרי הכרויות מיוחדים באינטרנט

הכרויות באינטרנט הוא תחום מאוד נפוץ היום, וישנם עשרות, מאות אם לא אלפי אתרי הכרויות בעולם כולו. כדי להתגבר על המבחר האינסופי, באופן טבעי קמו להם גם אתרי הכרויות נישתיים יותר. היום ניתן למצוא אתרי הכרויות שמכוונים להומואים ולסביות, לדתיים וגם אתר הכרויות לגברים עשירים המחפשים נשים יפות. אבל אלו האתרים הקונבנציונלים. קיימים גם אתרי הכרויות מוזרים, ויש בנמצא גם כמה ביזאריים של ממש. העיקרון המנחה הוא: כולם רוצים למצוא אהבה. אז למה לא להיעזר באתר הכרויות התפור למידותיך? הנה כמה דוגמאות לאתרי הכרויות שאספנו מרחבי הרשת. באופן לא מפתיע, האתרים המוזרים ביותר נמצאים בארצות הברית…

1. אתר היכרות לבתולים- יש לא מעט אנשים הדוגלים בעיקרון של הימנעות מקיום יחסים עד לחתונה. ובכן בתולים יקרים, אתם לא לבד! ישנו אתר הכרויות בדיוק עבור אנשים כמוכם, ששומרים את עצמם עד לחתונה. אבל ממש.

2. אתר הכרויות לנשואים- בגידות הן לא תופעה חדשה, אך האינטרנט מאפשר היום לבגוד ביתר קלות, במגוון אתרים של הכרויות דיסקרטיות.

3. אתר הכרות לזומבים- כנראה שהפריחה בסרטי וסדרות זומבים הדביקה את שוק ההכרויות. באתר זה תוכלו לבחור האם אתם מחפשים שהזומבי/ית שלכם יהיה מהסוג שהולך מהר, לאט, או משותק לגמרי, כמה איברים עדיין נותרו מחוברים אליו ואיזה מגוון קולות הוא מסוגל להפיק.

4. אתר הכרות לחובלים- כאן כל הימאים החובבים והמקצועיים כאחד יכולים למצוא בן או בת זוג ולשוט יחד אל עבר השקיעה. לא מתאים לסובלים ממחלת ים.

5. אתר הכרות לצמחונים- אין כניסה לקרניסטים! לא פשוט להיות צמחונית שיוצאת עם אוכל בשר. בילוי במסעדות יכול להיות עסק מעיק, לשני הצדדים. מי שרוצה לפתור את הסוגיה הזו ולמצוא בן זוג בעל עקרונות מוסר דומים יוכל לפנות לאתר זה.

6. הכרות עם אסיר/ה- לנשים שממש אוהבות בחורים רעים או לגברים שמחפשים מישהי לקשר לא כובל, יש אפשרות למצוא בן או בת זוג שיושב מאחורי הסורגים. קשר כזה מתבסס בעיקר על חלופת מכתבים ושיחות טלפון, ובמקרה של נישואין אפשר לבנות על ביקורי התייחדות. קחו בחשבון שאם האסיר שלכם לא מרצה מאסר עולם, יגיע היום בו הוא ישתחרר והפנטזיה תהפוך למציאות (או סיוט).

7. אתר הכרויות לאוהבי חתולים. העיקרון די מובן ונרמז בשם האתר. אוהבי חתולים יכולים למצוא כאן נפש תאומה החולקת את אהבתם ליצורי העל הפרוותיים. הבעיה מתחילה כשעוברים לגור ביחד ומגלים שהחתולים שלה לא מסתדרים עם החתולים שלו.


  

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]