שלום, אורח


 
12/11/2013

בחלק הראשון של המאמר התוודענו לפטי סטינגר, "השדכנית של המיליונרים" ותוכניתה המצליחה שמשודרת בארה"ב בערוץ "בראבו" (ובערוץ "יס דרמה" ביס הישראלי). בחלק זה נשתף כמה מכללי המפתח אותם ניסחה פטי ושאותם היא נוהגת להעביר ללקוחותיה מתוך רצון לעזור להם ולשפר את סיכויי ההצלחה שלהם במציאת אהבה.

 

הכללים של פטי

 

1. מונוגמיה לפני סקס
זהו אחד הכללים הנוקשים ביותר שפטי מציבה בפני הלקוחות שלה. היא משביעה אותם שלא לקיים יחסי מין עם הדייטים שלהם לפני ששניהם מתחייבים אחד בפני השני שהם נמצאים במערכת יחסים מונוגמית ומחייבת ולא יוצאים עם אנשים אחרים. כלל זה נובע לטענתה משתי סיבות: א. גברים נוטים לאבד עניין במהירות אחרי סקס ב. התקדמות מהירה בתחום האינטימי שמגיעה לפני ביסוס של אמון, הכרות מעמיקה וקרבה, עלולה ברוב המקרים להרוס מערכת יחסים פוטנציאלית.


2. גברים ונשים צריכים להתנהג בהתאם לתפקיד המגדרי שלהם
פטי מתעקשת על כך שגבר צריך להיות גבר ואישה צריכה להיות אישה. למרות שפטי היא פמיניסטית, היא עדיין טוענת שבמערכת יחסים ובמיוחד בדייטים גבר צריך לשמור על התנהגות דומיננטית ואסרטיבית ואישה צריכה להבליט את הצד העדין והנשי שלה. התנהגות כוחנית וגברית מצד נשים עלולה ליצור רתיעה בקרב גברים ואילו נשים רבות לא נמשכות לגברים שאינם מובילים או יוזמים.


3. להגיע למקום הנכון
כדי לעזור לנשים המחפשות להכיר בעל אמיד מציעה פטי להכיר ולבלות במקומות בהם אנשים מהעשירון העליון מבלים, ובכך להגדיל את סיכויי ההכרות עם אדם כזה. מכיוון שקשה למצוא גבר עשיר דרך אתר הכרויות בנאלי, פטי שולחת אתכן להסתובב במקומות כמו מסעדות יוקרתיות, נשפי צדקה, אירועי ספורט של העשירון העליון (רכיבת סוסים, גולף) ואתרי נופש עשירים כמו אתר ההמפטונס שמשמש מוקד משיכה עבור עשירי ניו-יורק בתקופת הקיץ.


4. לא בוחרים בן זוג על סמך משיכה מינית בלבד
תשוקה זה חשוב, גם פטי מסכימה עם זה. לא נישאר עם בן או בת זוג שאיננו נמשכים אליו כלל. אבל בבואנו להכיר אדם חדש, את החתן או הכלה הפוטנציאלית שלנו, צריך להניח בצד לרגע את המשיכה המינית, המבוססת על מראה חיצוני בלבד (העלולה באותה מידה להתפוגג במהירות) ולחפש משיכה המבוססת על התאמה אישיותית, אינטלקטואלית ורגשית.


5. מה לא לעשות בפגישה ראשונה?
פטי מחלקת מספר עצות מעשיות להתנהגות בפגישה ראשונה: להישאר חיוביים ולהימנע מהדגשת רגשות שליליים או מרירות. הימנעו מלדבר על סקס בפגישה הראשונה (ראו סעיף 1). אל תשתכרו. שתו במידה. שיכרות היא לא תכונה מושכת. הימנעו מלדבר על כסף או נושאים נפיצים כמו פוליטיקה או דת. השאירו זאת לפגישות הבאות. וגם- אל תדברו על האקסים שלכם. זה עלול ליצור תחושה לא נעימה בקרב בן זוגכם. 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]