שלום, אורח


 
01/10/2013

אלו הם ימי הפייסבוק ושאר הרשתות חברתיות. כולם מכירים את כולם, כולם חברים של כולם וכולם אוהבים חתולים. לכל אחד יש קיר פרטי משלו ובו הוא פוגש אנשים וקופץ לביקורים בקירות של אחרים. אבל כל אותם מפגשים אקראיים אינם מביאים לדבר האמיתי. הכרויות הרי לא מתרחשות בציבור. מי שבאמת נמצא בתקופה של חיפוש והכרויות,, עדיף לו שיתמקד באתרים אחרים. אתרי הכרויות קמים ויורדים חדשות לבקרים. החכמה היא לאתר את אותם אתרים שבאמת מאפשרים להכיר ולפתח קשרים. אתר הכרויות טוב חייב להיות כזה עם וותק של מספר שנים. בניגוד לקירות השונים ברשתות החברתיות, באתרי ההיכרויות יש אמצעים שמיועדים ליצור יחסים. זאת בעצם המהות של אתרי ההיכרויות, יחסים ולא רק הכרויות. ההיכרויות הן רק אמצעי או  שלב בדרך לדבר  עצמו שזה כאמור מערכת יחסים. אז לפני שאתם רצים לעוד ביקור בקיר של השכן, תנסו לחשוב גם על האופציה של האתרים הישנים והטובים.


להכיר מקרוב


במהלך השנים, התגבשו כל מיני חוקים לא כתובים בכל הנוגע לאתרי היכרויות. אתר הכרויות יכול להיות יעיל מאוד מחד או מאוד מסוכן מנגד. הרי בסופו של דבר מדובר על מפגש וירטואלי. מכאן שלעולם אין לדעת בוודאות מי נמצא בצד השני, לפחות עד שעורכים הכרות פנים אל פנים בעולם האמיתי.
במובן מסוים אתר הכרויות זאת הגרסה המודרנית של סירנו דה ברז'רק. ניתן לקיים מערכת יחסים אפלטונית לגמרי עד לרגע האמת. אם מדובר בהכרות שמבוססת על אהבה אמיתית, אז המראה לא יהווה חסם.
אבל כמעט תמיד יש פער בין מה שנראה בתוך אותו אתר הכרויות לבין המציאות.  היכולת להתמודד בהצלחה עם המעבר מהווירטואלי למציאותי מהווה את המבחן לאיכותו של כל אתר הכרויות. ככל שאחוזי ההמרה טובים יותר, כך אותו אתר הכרויות נחשב לאיכותי יותר. אז לקראת הסיבוב הבא שלכם בחיפוש אחר אהבה, היעזרו בסבלנות והתמסרו להתנסות, כי לעולם אין לדעת מתי ומאיפה יתקוף קופידון.

 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]