שלום, אורח


 
11/09/2013

הכרויות לעשירים בגיל השלישי

אם אתם משתייכים לקבוצת המבוגרים המבוססים שמחפשים בנות או בני זוג פנויים רווקים ועשירים, אתם בוודאי תוהים היכן תוכלו למצוא אותם. כן, גם אנשי האלפיון העליון לא תמיד מצליחים למצוא את בת או בן הזוג המתאימים להם...

יש הטוענים כי התחנה הראשונה בחיפוש שלכם צריכה להיות קבוצת הקשישים שנמצאת בקרבת מקום אליכם. אבל, מה אם לא מצאתם? ובכן, אם אתם מתגוררים בבית דיור מוגן יוקרתי או במסגרת בית אבות סיעודי כזה או אחר, בוודאי תוכלו למצוא בין דיירי הבית את בן או בת הזוג שהם בדיוק כמוכם. כלומר, אנשים מבוססים שחולקים תחומי עניין דומים לשלכם ומחפשים זוגיות חדשה ואמיתית.

יציאה לטיולים מאורגנים, בעיקר טיולים שכוללים גם מסלולי הליכה לא קשים, גם היא דרך מצוינת לפגוש אנשים חדשים ולנסות למצוא בני זוג מהמעמד הכלכלי והחברתי שלכם. לטיולים הרגליים יש יתרון נוסף שחשוב לקחת בחשבון, והוא,שמבוגרים שממשיכים להיות פעילים פיזית סובלים פחות מדלקות פרקים ומהפרעות שונות שנלוות לדמנציה.

ייתכן גם שכדאי לשקול להצטרף לחדר הכושר המקומי ולבדוק אם מציעים בו שירותים מיוחדים לקבוצות של אנשים מבוגרים ואמידים. כך תוכלו גם לשמור על הכושר הפיזי וגם להרחיב את הסיכויים החברתיים שלכם למצוא בני זוג לחיים.

זכרו, ככל שאנחנו מתבגרים, כך סביר יותר שההרגלים וההעדפות שלנו יהפכו יותר ויותר לחקוקים בסלע, כלומר, למשהו שמאוד קשה לשנות. לכן, חשוב מאוד להיות תמיד עם ראש פתוח לגבי אפשרויות מסוימות ודברים חדשים שעשויים להיקרות בדרככם.

כשאתם מדמיינים זוגיות חדשה, אל תסתנוורו מהרומנטיקה שאתם רואים בסרטים. לא צריך למהר ולהאמין לרעיון שהרווק המבוגר והעשיר גורף בקלות את הבחורה הצעירה והיפה אל בין זרועותיו. זהו חלום באספמיה ונדיר ביותר שאכן יתגשם.

חוץ מזה, האם אתם באמת רוצים לצאת עם סתם בחורה או נשים רוסיות שאין להן שום דבר במשותף איתכם? אין ספק שהצעד החכם יותר הוא לדבוק בקבוצת הגיל שלכם. עם אישה אמידה כמוכם ובת גילכם יהיה לכם מכנה משותף, איתה תוכלו ליצור קירבה חדשה, גם אם שניכם עברתם מסלולי חיים שונים.

אל תחשבו שהרעיון למצוא שוב אהבה אמיתית בתוך קבוצת הגיל שלכם רחוק מלהתגשם. היום בעת בניית אתר הכרויות מייעדים את אותו האתר לכל סוג של אוכלוסיה, גם למבוגרים עשירים שמחפשים בני או בנות זוג שמתאימים להם.

מחקרים מלמדים שככל שלאדם יש רווחה כלכלית רבה יותר והשכלה רחבה יותר, כך הוא יותר רגוע ואופטימי לגבי חייו. למבוגרים עשירים, שלא חוששים פן יצטרכו להישען על השירות הסוציאלי, קל יותר להתייחס לגיל השלישי כאל תקופה שמזמנת הזדמנויות חדשות ולא כאל סכנה.

יש באינטרנט אתרי דייטים שמיועדים למבוגרים עשירים שאינם מוכנים להתפשר ומבקשים למצוא בנות או בני זוג שיספקו את כל הצרכים שלהם, הן הרגשיים והן החומריים.
 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]