שלום, אורח


 
09/09/2013

אחרי שיטוטים וגישושים על גבי אתר הכרויות, אחרי הרבה שיחות ופרפרים בבטן, הגיע הרגע להיפגש פנים מול פנים ולהכיר את הדמות הנמצאת מאחורי המסך. מעולם לא נפגשתם, אין לכם מושג איך נראה הצד השני ואתם חרדים לרושם שתיצרו. אם כן, כיצד צריך וראוי להתלבש לקראת דייט מוצלח?


כולנו יודעים כי בדרך כלל, לבוש מרמז על האופי ויוצר את הרושם הראשוני. עובדה מוגמרת היא כי 10 השניות הראשונות למפגש בונות את הרושם לכל אורכו. לכן, יש לשים דגש מיוחד לא רק ללבוש עצמו, אלא גם לשפת הגוף שיכולה לשדר כל כך הרבה דברים.


ראשית נתחיל בגזרת הנשים. מומלץ כי למפגש תגיעו נינוחות ומחוייכות. לכולן יש מספר פרטי לבוש מחמיאים שגם נוחים וגם מתאים למבנה גופן ומאפשרים לחלקי הגוף להתנועע בחופשיות וללא גרימת תחושת מחנק ואי נוחות - לבשו אותם, אלו ודאי יגרמו לכן לשדר קלילות ולקבל לא מעט מחמאות. חשוב להשתדל שלא להגיע עם מחשוף עמוק או שמלה קצרה מדי, שכן אלו יכולים להרתיע את מי שנמצא מולכם ולשדר לו מסר מיני מובהק שיכול לשים רגל למהלך הערב ולהמשך הקשר.


נושא הריח חשוב לא פחות, השקיעו בבישום קליל עם קריצה שובבה והימנעו מבשמים כבדים ובעלי ריח עצי. בשמים ממשפחת ניחוחות הפרחים יכולים להתאים בדיוק למטרה ויכולים להקנות לכן הרגשה רגועה וענוגה.


אצל הגברים העניין מעט יותר מסובך. רוב הגברים לא משקיעים מחשבה רבה בלבוש שלהם לקראת הדייט ופה הטעות העיקרית. גבר שמגיע מוזנח ומרושל למפגש אוטומטית משדר לבחורה תחושת חוסר אכפתיות. דאגו להגיע עם בגדים נקיים ומגוהצים ולוותר הפעם על החולצה של סיום מסלול מהצבא ועל הדגמ"ח הקרוע ששרד את כל הטיול של דרום אמריקה. חשוב להקפיד על סגנון לא מתאמץ מדי, אך מתוחכם במקביל.


בנישת הנעליים, חשוב להתאים את הנעל למיקום המפגש. אם קבעתם לטייל לאורך הטיילת ולהכיר אחד את השניה בפסיעה על שפת הים, ודאי תשכילו לנעול נעליים פתוחות ומאווררות. במידה וקבעתם במסעדה יוקרתית או בתערוכה במוזיאון, השתדלו לנעול נעליים חגיגיות. עצה נוספת היא כי במידה וזוהי פעם ראשונה בה אתם רואים את הבחורה ואינכם יודעים מה הגובה שלה, דאגו מראש להתאמת הנעלים. אם אתם נמוכים מעט תוכלו לנעול נעליים מגביהות לגברים או להפך אם אתם גבוהים מהרגיל, השתדלו לנעול נעליים ללא עקב כלל.


לסיכום, הכרויות על גבי רשת האינטרנט הן מעיין ריקוד זוגי ומפתה. הציפייה והמחשבות לקראת המפגש המיוחל רק מחזקים אמרה זו. הקפידו להגיע לדייט כמה שיותר רגועים ושלווים, נתקו עצמכם משגרת היומיום הלחוצה והמפרכת ותהנו מהרגע, כי מי יודע, אולי זה יהיה המפגש הגורלי שלכם שבו תמצאו את האהבה לה ייחלתם.
 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]