שלום, אורח


 
17/07/2013


עד לא מזמן, מציאת אהבה בגיל מבוגר נראתה כאפשרות בלתי מושגת. כיום, השתנה מאזן המאזניים והדבר הפך להיות אפשרי ואף פופולארי. אם כן מה תוכל לעשות כדי למצוא את האחת שלך?

בגיל 64, עופר, איש הייטק מצליח, רווק שלא התחתן אף פעם, מצא את עצמו מיואש. היו לו כמה רומנים לא קצרים במהלך חייו, אבל אפשר לומר כי הוא עדיין לא פגש את האחת, עד לנקודת המפנה בחייו.


"התחלתי כבר לחשוב לעצמי, האם לעולם לא אמצא את האחת שלי?" מספר עופר, "הרגשתי כמה פעמים שפגשתי את האישה שאיתה אני רוצה לבלות את שארית חיי, אבל אף פעם זה לא הצליח באמת. להתאכזב כל כך הרבה פעמים זה קשה נפשית".


הצעד הבא של עופר היה להרשם לאתר הכרויות .


"קיוויתי שזה יעבוד. יצאתי לדייטים עם כמה נשים, עשינו כיף חיים, אבל רק אחת משכה את עיני". עופר מספר על מיכל, בת 48, יזמית יפייפיה מאזור המרכז שכבשה את ליבו כבר בשיחה הראשונה. "לא האמנתי שזה יקרה. כבר איבדתי תקווה. אבל מסתבר שאהבה יכולה להגיע בזמן הכי לא צפוי, דווקא כשלא תחפש אותה, היא תגיע ובגדול. עכשיו אני גאה לומר כי אני נמצא בשלב בחיים שטוב לי בו, ואני מאושר".


מה הסיכויים אם כן למצוא אהבה בגיל מאוחר?


בעוד שנדמה כי רוב האהבות מתממשות בשנות ה-20 לחיים, למרבית ההפתעה, רוב הרווקים מוצאים עצמם מתחתנים דווקא לאחר גיל 40 ואף מעבר לגיל 70.

קשה להציג סטטיסטיקות על מידת הקושי במציאת זיווג הולם בגיל מאוחר, אך ניתן לראות כי הגיל הממוצע של הרווקים המתחתנים לראשונה, רק עולה עם השנים.


חתונה בגיל מאוחר


רוב הזוגות שמכירים בגיל מאוחר, יגיעו גם אל מתחת לחופה. חלק מהגברים יהיו כאלה שינשאו בפעם הראשונה, אך עבור מרביתם זו תהיה חתונה נוספת. ניתן לראות כי ככל שהגיל עולה כך הזוג מתכנן חתונה מיוחדת יותר. בגיל מאוחר, הכלות וודאי ירצו לממש את חתונת החלומות עליה חלמו, אם זו חתונה בים או חתונה בנושא מסוים, ופחות מסורתית. החתנים דווקא יכוונו לחתונה רגועה ומצומצמת, על מנת למצות עד תום את הרגע לו הם ייחלו זמן כה רב.

 

אם כך, חתונה בגיל מאוחר אינה דבר בלתי אפשרי. אם עברתם את גיל 50 ועדיין לא זכיתם לאהוב, מומלץ לקחת יוזמה ולהתחיל להכיר, עוד לא מאוחר לרגע הענקת טבעת אירוסין .הרשמו עוד היום אל אתר הכרויות ויום אחד וודאי גם אתם תכירו את האחת ותגלו כי אין דבר יותר ממלא ומרגש מאשר אהבת אמת.
 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]