שלום, אורח


 
23/05/2013
נכנסתם לאתר הכרויות, מצאתם בחורה משגעת, דיברתם קצת והחלטתם שיוצאים לדייט. יש הרבה מאוד חשיבות לדייט ראשון מכוון שהוא בקלות יכול להפוך להיות גם הדייט האחרון.

אין כמו רושם ראשוני, הרבה מחקרים מראים שלוקח לאישה רק כמה שניות להחליט אם היא מעוניינת להמשיך את הקשר אחרי הפגישה או לא. לכן יש חשיבות מאוד גדולה למקום בו תפגשו.


ברמה תאורטית אפשר להיפגש לדייט בכל מקום, כל מה שצריך זה מקום נוח לשבת ולדבר. למרות זאת, יש חשיבות למקום שתבחרו להיפגש כי זה אומר משהו עליכם ועל סוג המערכת יחסים שאתם רוצים.


דייט במועדון או בפאב חשוך ורועש אומרים שאתם נערי מסיבות ומחפשים משהו קצר וקליל ולא מערכת יחסים רציניות. בחורות רבות לא יאהבו את האווירה ויחליטו נגד המשך הקשר במהרה.


מצד שני אין תמיד צורך במקום מפואר ומואר, קצת חושך יוצר אווירה מיוחדת ורומנטית בעוד מקום מואר ונקי עלול ליצור את הרושם של פגישת עסקים.


חשוב לבחור מקום שקל להגיע אליו, אתם לא רוצים לבלות חצי דייט בלחפש חנייה או כיוונים למקום, מקום בעל אויירה נכונה וקהל בגילאים דומים. והכי חושב, מדי פ]עם להפתיע גם את עצמכם, אם אתם תמיד נפגשים לדייט ראשון באותו מקום אתם תשדרו את השעמום והשחיקה הזאת בדייט והבחורה מולכם תרגיש כאילו אתם לא מעוניינים.


אז תהנו מגלישה באתר הכרויות ואל תשכחו למצוא מקום רומנטי ונחמד לפגישה הראשונה.
 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]