שלום, אורח


 
20/05/2013


עולם ההיכרויות והדייטינג הוא עולם שלם, מגוון, מלא באפשרויות וחשוב במיוחד. הוא רלוונטי לכולם ובכל גיל ועם כניסתה של רשת האינטרנט לחיים שלנו הוא הפך להרבה יותר פופולארי והרבה יותר מזמין מאי פעם. כיום, בזכות מכשירי הסלולאר החכמים, אייפון ביניהם, עולם ההיכרויות און ליין הפך לנגיש מאי פעם.

אם בעבר היינו צריכים להיות מחוברים לרשת מהבית, ורק נוכחותו של המחשב אפשרה לנו לחפש ולתקשר עם אנשים שאותם אנחנו רוצים להכיר, הרי שכיום, בזכות אפליקציות אייפון שונות ניתן לעשות זאת מכל מקום ובכל עת, בלי שום התניות ובלי שום קושי.

אפליקציה היא לא בהכרח תוכנה ייחודית למכשיר סלולארי או אייפון ולעיתים היא פשוט התאמה סלולארית לאתר קיים, מה שאומר שהסלולאר מגדיל את היריעה. ניתן למצוא כיום אפליקציות ייעודיות של אייפון של תוכנות שלא נמצאות במקומות אחרים, כמו גם אפליקציות של אתרים קיימים שמותאמות לשימוש באייפון. האפליקציה הופכת את השימוש בתוכנה להרבה יותר נח ונגיש והופכת אותה לאינטראקטיבית בהתאם לתנאי אייפון והפונקציות אותן הוא מאפשר. משמעות הדבר היא יכולת שיחה, שמע ווידאו באיכות מאד גבוהה, התאמה של כפתורים, סרגלי כלים, אפשרויות החיפוש וכיוצא בזה.

בין האפליקציות המובילות ניתן למצוא כיום אפליקציות כמו פייסבוק לאייפון, אפליקציות are you interested ועוד. אתרי הכרויות  שונים כמו ריץ' דייט , גובייבי , לאב מי ואתרים נוספים גם הם מפתחים אפליקציות ייעודיות אשר מתאימות במיוחד לאייפון.

להכיר בשניות

בזכות המכשיר החכם אנחנו יכולים להכיר כיום אנשים בין רגע ומבחר אפליקציות אייפון הופך את כל העסק להרבה יותר מהנה למשתמש. לצידן של האפליקציות המובילות להיכרויות ברשת ניתן למצוא מבחר של אפליקציות מתקדמות ומגוונות יותר מפיצ'רי ההיכרויות הסטנדרטיים. כך למשל ישנן אפליקציות שונות אשר מאפשרות לזהות מקומות בילוי שונים בסביבה, בעזרת ה GPS שמותקן כיום בכל מכשיר סלולארי, ולצידם האפליקציה מאפשרת למפות את כמות הגברים וכמות הנשים בכל מקום. אפליקציות אחרות מציעות קופונים למקומות בילוי לצד אפשרויות של התחברות לאנשים שמבלים שם דרך הרשת.

עולם האינטרנט והאייפון בפרט עשו מהפך שלם בעולם ההיכרויות ומפתרון מחתרתי הפכה פלטפורמת ההיכרויות למיינסטרים.

למעשה, מעבר להיכרויות רומנטיות- ניתן לראות כי אנחנו נמצאים במגמה שבמסגרתה כל סוגי ההיכרויות נעשים דרך האינטרנט, כמוהם נוצרים קשרים עסקיים, קשרים חבריים, קבוצות עניין בתחומים שונים והרשימה עוד ארוכה.

אייפון 5 כמכשיר הסלולר הנפוץ ביותר, או לכל הפחות, אחד הנפוצים מהווה פלטפורמה אטרקטיבית ביותר לפיתוח אפליקציות שונות, מה שאומר שניתן למצוא מגוון עשיר ורחב במיוחד של אפליקציות היכרויות מותאמות אייפון.

תוכלו לעשות סקר ולבדוק אילו אפליקציות קיימות ומה כל אחת מהן מציעה ובכך לבחור את המתאימות לכם ביותר. חלק ניכר מהאפליקציות ניתנות להורדה בחינם, אחרות עולות סנטים ספורים בדרך כלל.
 

צירוף תמונות פרטיות
[MESSAGE]
[DATE_TIME]